Lucifer 5.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Lucifer 5.Sezon 9.Bölüm

Lucifer 5. sezon 9. bölüm ile, dizinin ikinci yarısından yeni bölümlerle geri dönüyor. Lucifer 5.sezon 9.bölüm ne zaman çıkacak? İşte bu yazımızda sizin için cevaplayacağız.

Lucifer’ın 5. sezonu, 21 Ağustos’ta şeytani dramın sekiz yeni bölümüyle Netflix’te başladı. Ancak hayranlar, bundan sonra ne olacağını ve dokuzuncu bölümün yakında çıkıp çıkmayacağını öğrenmek için çoktan istekliler. İşte ortaya çıkanları sizin için listeledik.

Lucifer 5.Sezon 9.Bölüm Öncesi Neler Olmuştu?

Lucifer 5. sezon 1. bölümünü çoktan izlemiş olan hayranlar, dramatik bir uçurumun ortasında kaldı. Şovun son birkaç bölümü, Lucifer Morningstar’ın (Tom Ellis’in canlandırdığı) vurulmasından ve Chloe Decker’ın (Lauren German) kaçırılmasından sonra bazı gergin hikayeler oluşturdu. Tüm bunlar, Ella Lopez’in (Aimee Garcia) yeni erkek arkadaşı Pete Daily’nin (Alex Koch) göründüğü gibi olmadığını öğrenmesiyle oldu.

Lucifer 5.Sezon 9.Bölüm

Pete’in gerçekten bir seri katil olduğu ve Chloe’nin kaçırılmasının arkasında Michael olduğu ortaya çıktıktan sonra, her şey gergin bir final sahnesine yol açtı. Bu, zaman dururken Maze (Lesley-Ann Brandt) ve Michael’ın Amenadiel (DB Woodside) ve Lucifer ile dövüştüğünü gördü.

Sonra son anlarda, Tanrı (Dennis Haysbert) nihayet ortaya çıktı ve çocuklarına birbirleriyle savaşmayı bırakmalarını söyledi. Bunun gösteriyi bıraktığı devasa uçurum göz önüne alındığında, hayranlar şimdiden daha fazlasını istiyor.

Lucifer 5.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Lucifer 5.sezon part 2 hazırlıkları başladı ​​ve çekimler neredeyse bitti. Ancak dizinin çekimleri, koronavirüs COVID-19 salgını nedeniyle Mart ayında durduruldu. Durdurulduğunda, gösteri final bölümünün çekimlerinin yarısına gelmişti.

Lucifer 5.Sezon 9.Bölüm

Bu nedenle, Netflix tarafından bir çıkış tarihi alay edilmeden önce çekimlerin yeniden başlaması gerekecektir. Henüz çekimlerin başlaması için bir tarih olmamasına rağmen; Lucifer yıldızı Tom Ellis, Pilot TV podcastinde potansiyel bir çıkış tarihi verdi.

Yakında çekime başlamayı umduklarını doğrulayarak şunları söyledi:

“Ne zaman düşeceklerinden emin değilim, çünkü finali hala söyleyeceğim gibiyiz ve yarı yolda kaldık. Söylediğimiz gibi, sekizinci bölüm oldukça uçurumdan ayrıldı ve şimdiden 5. sezondan daha fazlasını beklememiz söylendi.”

Neyse ki, sezonun ikinci bölümünün çoktan onaya alındığını vurguluyor. Aslında, çekimin neredeyse bittiğini de belirtiyorlar. Elbette, bundan sonra ne söyleyeceğimizi biliyorsunuz… Ne yazık ki, COVID-19’un TV yapımı üzerinde kapsamlı bir etkisi oldu ve gelecek bölümlerin gecikmesinde bir faktör olduğunu kanıtladı.

Lucifer 5.Sezon 9.Bölüm

Netflix, Lucifer 5.sezon 9.bölüm için çıkış tarihini henüz duyurmadı. Ama çok yakında bize ulaşacağını söylemek mümkün. Dileriz ki bu yıl sonu olmaz. Ancak sizi mutlu edecek bir şey söyleyebiliriz. Lucifer 6.sezon onayı aldı mı? Evet! Lucifer 6.sezon onayı aldı. Lucifer 5. sezon ikinci partı bi’ çıksın sonra onu düşünürüz dediğinizi duyar gibiyim. Ne denilebilir ki, çok haklısınız.

Dilerseniz Lucifer 5.sezon fragmanını yeniden seyredelim ve hangi sahneleri ilk yarıda görmemiştik beraber analiz edelim:

Prodüksiyon yeniden başlayana kadar Netflix, çıkış tarihine dair hiçbir sinyal vermedi. Umarım ekip yakında tekrar başlar ve Lucifer 5.sezon 9.bölüm yıl sonundan önce bize ulaşabilir.

Lucifer 5.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!