Lucifer 5.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Lucifer 5.Sezon Ne Zaman

Lucifer 5.sezon tarihi belli oldu. Tom Ellis’in şeytan Lucifer Morningstar karakterine hayat verdiği Lucifer dizisi, 2018’de Fox tarafından iptal edilmişti. Bu iptalin ardından, dördüncü ve beşinci sezon için Netflix diziyi hızla kendi bünyesine katmıştı.

Lucifer 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Yayın platformu Netflix, dün gece Lucifer hayranlarının kafasını karıştıracak bir şeye imza attı. Lucifer’ın 5. sezonunun birinci kısmının tarihini 21 Ağustos olarak habersiz bir şekilde Netflix içerisinde yayınladı. Ancak, bu olayı izleyiciler fark etmeye başlayınca, tarih platformdan hızlıca kaldırıldı.

Lucifer 5.Sezon Ne Zaman

Tarihin yanlışlıkla mı koyulduğu yoksa hayranları daha da heyecalandırmak için mi koyulduğu bilinmiyor. Çünkü bu haberden sonra Lucifer, Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinde 9. sıraya yükseldi bile.

Beşinci sezonun 16 bölümden oluştuğu söylenmişti. Bu haberimizden de anlaşıldığı üzere sezonu iki kısma ayırıp yayınlayacaklar. Ayrıca, 5. sezonun final olması beklenirken, Tom Ellis’in Lucifer’in 6. sezonu için de Mayıs sonunda anlaşma imzaladığı bildirilmişti.

Lucifer 5.Sezon Ne Zaman

Netflix, beşinci sezonun çıkış tarihinin duyurusunun yanlışlıkla bir sızıntı veya kasıtlı bir olay olup olmadığını henüz doğrulamadı. Lucifer 5.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? adlı haberimizin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.