Lucifer 5.Sezonu Hakkında Bildiklerimiz

14 Temmuz tarihinde Lucifer 5.sezonu için yeni büyük bir karakterin tanıtıldığı bir fragman yayınlandı.

Fragman bize dizi karakterine hayat veren Tom Ellis’in canlandırdığı yeni bir karakter sunuyor – karakterin ikiz kardeşi Michael’ı. Önceki fragmanda, karakterin Dünya’ya arkadaşlarına ve ailesine döndüğünü görmüştük, ancak yeni fragman dönen kişinin karakter değil, Michael olduğunu gösteriyor. Karakterin ise ilerleyen bölümlerde kardeşiyle yüzleşmek için Cehennem’den döndüğünü görüyoruz. Fragmana aşağıdan bakabilirsiniz.

Lucifer Yayın Sorumluları Neler Söyledi?

Bu ayın başlarında dizinin yeni bölümlerine ilk bakış olarak birkaç siyah-beyaz resim yayınlanmıştı. ‘Tavuk için Asla İyi Bitmiyor’ başlıklı bölüm, dizi karakterinin 1940lardaki Los Angeles’taki hayatına odaklanacak.

Dizinin yayın sorumlularından olan Joe Henderson verdiği bir röportajda şunları söyledi:

Siyah beyaz bölümler hakkında güzel olan şey: Dedektif hikayeleri. Ancak dizi karakterimiz henüz bir dedektif değil. Yani neredeyse gördüğümüz her şey, bir dereceye kadar karakterimizin ilk vakası olacak. Bir durum var, çözülmesi gereken bir gizem var ama dizimizi siyah beyaz olarak filtreliyoruz.

Joe Henderson
lucifer 5.sezon

Lucifer 5.Sezon Final Mi Olacak?

Lucifer’in 5. sezonu iki kısım olarak yayınlanacak. İlk kısım 21 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacak. Netflix daha önce yeni bölümlerin final olacağını söylemişti. Ancak bazı kaynaklar, dizide başrolü oynayan Tom Ellis’in ve diğer oyuncuların ileriki bölümler için sözleşme imzaladığını belirtiyor.

lucifer 5.sezon

Lucifer 5.sezonunda iddialar her zamankinden daha yüksek. Bu sezonda sırlar açığa çıkacak ve sevilen karakterler ölecek ve nihayet çoğu sorumuza cevap alabileceğiz. Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR