Mafia Trilogy Oyunun Yeni Fragmanı Yayımlandı

69.3% Ortalama Puan

Mafia Trilogy

2K Games ve Hangar 13, sonunda duyurdular! Mafia: Definitive Edition, Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition oyunlarının bulunduğu Mafia: Trilogy duyuruldu. Hikaye oyunlarının efsanelerinden biri olan Mafia, serinin bu oyunuyla da damga vuracak gibi duruyor.

Hikaye
%81
Fragman
%73
Detay
%54

Mafia III 2016’da piyasaya sürüldüğünden beri Mafia serisini kaçırdıysanız, reddedemeyeceğiniz bir teklif alıyor olabilirsiniz. Yayıncı 2K ve geliştirici Hangar 13 (Mafia III’ün arkasındaki stüdyo) geçtiğimiz günlerde Mafia Trilogy’yi tanıtan bir fragman yayınladı.

Mafia Trilogy fragmanı yayınlandı!

Mafia Trilogy

2002 yılında orijinal Mafia ile başlayan bu seri, her biri farklı bir kahramanı olan üç oyun boyunca organize suç dünyasına cesur bir bakış sunuyor. Fragmanda Vito Scaletta ve Lincoln Clay gibi bu karakterleri görebilirsiniz.

Mafia Trilogy bir koleksiyon mu? Yoksa remake mi?  Görüntüler bu sorulara cevap vermiyor, projenin ayrıntılarını veya kapsamını açıklığa kavuşturmaya bırakıyor. Ancak, daha fazla bilgi isteyen hayranların uzun süre beklemesi gerekmez. Fragman önümüzdeki  19 Mayıs’ta bir duyuru vaat ediyor.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!