Mass Effect Remastered Üçlemesi 2021’e Ertelendi

Uzun bekleyişlerin daha da uzun olacağı bir haber ile karşınızdayız. Son zamanlarda dönen oyun haberlerine göre Mass Effect Remastered üçlemesi 2021’e ertelendi.

Mass Effect Remastered Üçlemesinin söylentileri yıllardır dönüyor ve güvenilir kaynaklar oyun koleksiyonunun Ekim ayında piyasaya sürüleceğini öne sürüyor. Geçen hafta bir perakendeci Mass Effect Remastered Trilogy‘yi listeledikten sonra, hayranlar resmi duyuru için nefessiz kalmaya başladı. Bu da bizleri Mass Effect Remastered için daha da heyecanlandırıyor. Peki Mass Effect Remastered Üçlemesi 2021’e ertelendi mi?

GamesBeat gazetecisi Jeff Grubb, Electronic Arts‘ın Mass Effect Remastered Trilogy‘yi 2021’in başlarına ertelemeye karar verdiğini belirten bir güncelleme yayınladı. Belirtilen ana neden, serideki ilk oyunu esasen 2007’de piyasaya sürülen önemli ölçüde geliştirme ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Bu bekleme sürecinde oyunun grafiklerinin daha gelişeceğini düşünebiliriz.

Ayrıca bir paketin yayınlanacağını, paketin ilgili oyunlar için tüm tek oyunculu DLC’leri içereceğini, ancak çok oyunculu olmayacağını söyledi.

Mass Effect (2007)

Mass Effect Remastered Üçlemesi 2021'e Ertelendi

Komutan Shepard olarak galakside kahramanca, aksiyon dolu bir macerada elit bir kadroya liderlik ediyorsunuz. Eski bir tehditten kaynaklanan yakın tehlikeyi keşfedin ve medeniyeti kurtarmak için hain Saren ve ölümcül ordusuyla savaşın. Tüm hayatın kaderi eylemlerinize bağlıdır.

Aldığı Ünvanlar ve Oyun İçi Bilgiler

 • 2007 New York Times Yılın en iyi oyunu
 • Yüksek çözünürlüklü grafikler ve dokularla büyüleyici bir evren
 • PC oyuncuları için optimize edilmiş kontroller ve arayüz
 • Ücretsiz ek içerik içerir – korkunç Bataryalılarla yüzleşin
 • Karakterinizi kişiselleştirin ve sürükleyici açık uçlu bir hikayede nabız atan bir maceraya atılın
 • İnanılmaz gerçek zamanlı karakter etkileşimi
 • Üç kişilik elit bir kadroyu yönetirken heyecan verici, taktiksel savaş
 • Destansı bir oran ile gezegenler arası keşif

Mass Effect 2 (2010)

Mass Effect Remastered Üçlemesi 2021'e Ertelendi

Bilinen uzayın kenarlarında, sessizce insan kolonilerinin tamamını kaçıran bir şey var. Şimdi Shepard, insanlığın karşı karşıya kaldığı en korkunç tehdidi durdurmak için ne pahasına olursa olsun insanın hayatta kalmasına adanmış acımasız bir organizasyon olan Cerberus ile birlikte çalışmalıdır. Shepard her zamankinden daha özelleştirilebilir ve ideal baş karakterinizi – cinsiyet, yüz özellikleri, sınıf ve tabii ki tavır – yaratmanıza izin verir. Görevlere başladıktan sonra, zayıf noktaları hedeflemenize ve çeşitli silahlarla düşmanın uzuvlarını patlatmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir savaş sistemi ile karşılaşacaksınız.

Oyun İçi Bilgiler

 • BioWare’in destansı bilim kurgu üçlemesinin ikinci perdesi, Komutan Shepard’ın hikayesini ve insanlığın galaktik sahneye ilk adımlarını sürdürüyor.
 • Başarı veya başarısızlık, büyük ölçüde bir araya getirdiğiniz mürettebata ve onların size ve göreve olan sadakatlerine bağlıdır.
 • Çarpıcı grafikler ve zarif bir diyalog sistemi sizi daha önce hiç olmadığı kadar hikayenin içine çekecek.
 • Yoğun, üçüncü şahıs nişancı savaşında çok sayıda iyileştirme yapıldı.
 • Derin karakter özelleştirme seçenekleri, kendi Commander Shepard vizyonunuzu yaratmanıza izin verir.

Mass Effect 3 (2012)

Mass Effect Remastered Üçlemesi 2021'e Ertelendi

Reaperlar yönetimi ele geçirdi ve diğer medeniyetler domino taşları gibi çöküyor. İnsanlığı kurtarmak ve Dünya’yı bu korkunç makinelerden geri almak için son savaşı yönetin, Komutan Shepard. Bu savaşlar için desteğe ihtiyacınız olacak. Neyse ki, galaksinin size beklenmedik türleri gönderme alışkanlığı var. Ekip üyelerini işe alın ve yeni ittifaklar kurun, ancak ortaklar nihai fedakarlığı yaparken istediğiniz zaman veda etmeye hazır olun. Komutan Shepard’ın insan ırkının kaderi için savaşmasının ve galaksiyi kurtarmasının zamanı geldi. Son kuvveti oluşturun. Çeşitli ırk ve sınıflardan bir takım oluşturun ve imkansız olasılıkların üstesinden gelmek için becerilerini birleştirin. Sert bir asker olan James Vega gibi yeni gelenlerin yanı sıra yeni edinilmiş fiziksel formda güvenilir bir yapay zeka olan EDI de katılacak. Geçmişinizden sevdiğiniz karakterlere dikkat edin, ancak dikkatli olun. Bazıları son savaştan sağ çıkamayabilir…

Sonuç

Bu yazımız da Mass Effect Remastered Üçlemesi 2021’e ertelendi mi? sorusunu cevapladık.. Yayınlandıktan sonra Mass Effect Remastered Trilogy’yi almak ister misiniz? Yorumlarda bize bildirin. Daha fazla oyun haberleri ve oyun içerikleri için Otağ‘ı, İnstagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR