Matrix 4 Ertelendi

Matrix 4 Ertelendi

Warner Bros tarafından yapılan bazı yayın tarihi değişiklikleri nedeniyle Matrix 4 ertelendi. Yapılan değişiklikler sonucunda Matrix 4, 2022 baharında vizyona girecek. Holywood, dünya çabında koronavirüs pandemisi nedeniyle prodüksiyonları durdurulan filmler nedeniyle sarkıyor. Ayrıca, çoğu işletme gibi sinema salonları da virüsün yayılmasını yavaşlatma yönündeki küresel çabanın bir parçası olarak hala kapalı.

Lana Wachowski, orjinal üçlemenin kesinlikle çılgınca bir hayranı olduğu söylenen filmi yönetmeye hazırlanıyor. Yönetmenliğe ek olarak Wachoswki, Aleksandar Hemon ve David Mitchell ile birlikte The Matrix 4’ün senaryosunu beraber yazacak. Detaylar hala sıkı bir şekilde korunuyor, ancak orjinal yıldızlar Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, Neo ve Trinity rollerini yeniden canlandıracaklar. Filmdeki prodüksiyonun Temmuz 2020’de devam etmesi bekleniyor, bu yüzden Wachowski pandemi sırasında kaybettiği zamanın bir kısmını geri alacak gibi görünüyor.

Matrix 4 Ertelendi

Neredeyse 1 Yıl Sonrasına Matrix 4 Ertelendi

Warner Bros, çıkış takviminde bir düzenleme yaptı ve Matrix 4 neredeyse 1 yıl ileriye sarkmış gibi görünüyor. Başlangıçta Mayıs 2021’de sinemaları vurması planlanan filmin yeni çıkış tarihi 1 Nisan 2022.

Geri dönen oyuncu kadrosuna ek olarak, Yahya Abdul Mateen II, Matrix 4’e, bazılarının Laurence Fishburne’in Morpheus’un daha genç bir versiyonu olacağını iddia ettiği gizemli bir rolle katılıyor. Matrix 4’te ayrıca Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Priyanka Chopra, Jonas, Ellen Hollman, Toby Onwumere ve Brian J. Smith’i de oynuyor. Fishburne’a ek olarak, orjinal üçlemede Ajan Smith’i oynayan Hugo Weaving, geri dönmeyeceğini açıkladı.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!