Mel Gibson Chicken Run 2 Filminde Olmayacak

Mel Gibson Chicken Run 2

Netflix’in 23 Haziran’da yaptığı açıklamaya göre Chicken Run filminin devam filminde, 2000’den beri orijinal filmde rol alan Mel Gibson Chichken 2’de yer almayacak.

Netflix’in Tavuklar Firarda 2 filmi, orijinal filmde Rocky karakterini seslendiren Mel Gibson olmadan çekilecek. 23 Haziran 2000’de piyasaya sürülen Tavuklar Firarda, 45 milyon dolarlık bütçeyle çekilmesine karşın, gişede 200 milyon doların üzerinde brüt hasılat elde etmişti. Film neredeyse tüm ülkelerde beğeni toplamıştı ve Altın Küre Ödülleri’nin en iyi görüntü, komedi ve müzikal dallarında aday olmayı da başarmıştı.

Mel Gibson: Zirveden Düşüş

Mel Gibson, Hollywood’un en popüler ve başarılı aktörlerinden biri olduğu dönemde yayınlanan Tavuklar Firarda filminin en pahalı oyuncularından birisiydi. Ancak Gibson’ın kaderi, 2004 yapımı tartışmalı filmi The Passion of the Christ’in yayınlanmasından ve 2006’da sarhoş araba sürerken subaylara karşı Yahudi ırkçılığı yaptığı bir videonun yayınlanmasının ardından birkaç yıl sonra hızlıca değişti.

Mel Gibson Chicken Run 2

Geçtiğimiz günlerde bir partide yeniden saldırgan bir şekilde Yahudi karşıtlığı yaptığının yanı sıra Gibson’ın aynı akşam homofobik şeyler söylediği de iddia edildi. Bu 22 Haziran’da Gibson’ın Twitter’da trend olmasına yol açtı ve binlerce kullanıcı Tavuklar Firarda 2’nin” iptalini” istedi.

Mel Gibson: Yeniden Yükseliş

Mel Gibson Chicken Run 2

Gibson ilk kez 2006 yılında Yahudi ırkçılığı nedeniyle bir filminden (Edge of Darkness) çıkarılmıştı. Bu olaylardan sonra Gibson sinemadan uzak kalmıştı. Yıllar sonra film alanına yeniden dönen Mel Gibson, başrolünde Andrew Garfield’ın olduğu Savaş Vadisi filmi ile en iyi görüntü ve en iyi yönetmen de dahil olmak üzere altı Oscar’a aday oldu. Son birkaç yılda Gibson’ın kariyeri, 1990’lardaki popülerlik zirvesine yakın olmasa da, istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Gibson, 2010’dan bu yana 2017’de çıkan Daddy’s Home 2 de dahil olmak üzere, dokuz filmde rol aldı. Ayrıca, önümüzdeki senelerde çıkması beklenen hem aktör hem de yönetmen olarak yer alacağı birkaç projesinin olduğu biliniyor.

Ayrıca Chicken Run 2 filminin nerede yayınlanacağı belli oldu. Bu haberimize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mel Gibson Chicken Run 2 Filminde Olmayacak başlıklı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Twitter ve Instagram adreslerini de takip etmeyi unutmayın!