Merakla Beklenen Tenet Fragmanı Yayınlandı

Merakla beklenen Tenet fragmanı sonunda yayınlandı. Ünlü yönetmen ve yapımcı Christopher Nolan’ın yeni filmi olan Tenet, bilim kurgu aksiyon temasında olacak.

Dün yayınladığımız bir haberle beraber Tenet için yeni bir teaserin yayınlandığını ve fragmanın 22 Mayıs’ta geleceğini söylemiştik. Christopher Nolan’ın heyecanla beklenen filminden yeni detaylar bu fragmanda mevcut.

tenet fragman

Yeni Tenet Fragmanı Ne İçeriyor?

Fragmanın hemen başlangıcında bir karakterin “Sana tek bir şey söyleyeceğim, adı Tenet. Doğru kapılar açtığı gibi, yanlış kapıları da açar. Dikkatli kullanmalısın.” dediğini görüyoruz. Ayrıca fragmanda binalara tırmanan insanları, telepati yoluyla hareket eden eşyaları, zaman yolculuğunu ve üçüncü dünya savaşından bahsedildiğini gözlemleyebiliyoruz. Bu noktada, fragmanda da bahsedildiği üzere, filmin doğaüstü olayları konu alacağını ve ana karakterlerimizin üçüncü dünya savaşını engellemeye çalışacağını çıkartabiliriz.

Robert Pattinson ve John David Washington’un başrolleri paylaştığı film, eğer gidişat normal olursa, 17 Temmuz’da vizyona girecek. Daha fazla haber için Otağ‘ı takipte kalın.