Mert Hakan Yandaş Transfer ve Lig Hakkında Konuştu

mert hakan yandaş transfer

Gitmesi kesin gözüyle bakılan Mert Hakan Yandaş transferi ve ligin gidişatı hakkında açıklamalarda bulundu. Genç futbolcunun şu anki ilk hedefi Sivasspor.

Galatasaray’a transferi neredeyse kesin gözüyle bakılan ancak transfere Fenerbahçe’nin de dahil olduğu iddialarıyla gündeme gelen Mert Hakan Yandaş, söylentiler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Konu hakkında BeIN Sports’a konuşan Mert Hakan Yandaş, transferlerden önce kendisini tamamen Sivasspor’un şampiyonluğuna adadığını söyledi.

mert hakan yandaş transfer

Mert Hakan Yandaş Transfer ve Liglerle İlgili Açıklamalar Yaptı

Bundesliga bizim için çok önemli bir rol model. Bu işi gerçekten çok iyi yürütüyorlar. Biz de başladığımız zaman onlar gibi sıkı tedbirler alırsak sıkıntı olacağını düşünmüyorum. İlk devreden şu anda son 8 haftaya girerken 2 puan gerideyiz. Fikstürümüz de avantajlı ama herkesin can derdi var. Her maçın kendi geliri var. Biz, şu kötü süreci iyi atlatmak istiyoruz.

Mert Hakan Yandaş
mert hakan yandaş alanyaspor

Benim kendi düşüncem, ilk 3 haftayı iyi geçiren ligi götürebilir. En azından biz elimizden gelen her şeyi Sivas için, Sivasspor camiası için yapacağız. Sivasspor 10 yıl önce Şampiyonlar Ligi’ndeydi, 10 yıl sonra yine aynı havayı yakalayabildi şehir. Sorulunca transfer, net cevap veriyoruz. Bizim şu anda bir hedefimiz var. Sivas şehrinin ve camianın bizden beklentisi var. Konuşmadığımız şeyler çıkınca üzülüyoruz, Sivas’a mahçup oluyoruz. Onlar da bize sitem ediyorlar. Takımın hedefi varken, Emre ile ben değil, takım konuşulması gerekiyor.

Mert Hakan Yandaş

Anlaşılan o ki Mert Hakan Yandaş transferle değil Sivasspor ile gündemde kalmak istiyor. Kendisine göre, Sivasspor’da başladığı bir iş var ve bunu bitirmeden gitmeye niyeti yok. Bakalım sezon sonu şampiyon kim olacak ve kesin gözüyle bakılan transferi nasıl gerçekleşecek, bekleyip göreceğiz. Gelişmeler oldukça sizi haberdar edeceğiz, Otağ‘ı ve Spor Otağ’nın Instagram ile Twitter adreslerini takipte kalın.