Messiah 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Messiah 2.sezon merakı izleyici için yeni bir şey değil. Dizi ilk sezonu yayınlanmadan bile önce ünlüydü. Fragmanı gördükten hemen sonra konseptiyle pek çok kişinin ilgisini çekti. İlk bölümün prömiyeri 3 Aralık 2019’da yapıldı. Ancak tüm sezonun prömiyeri 1 Ocak 2020’de yapıldı ve dizi ile ilgili haberler basın sayafalarını dolduruyordu.

Messiah 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Ayrıntılar yazımızda?

Peki Messiah Messiah 2. Sezon gelecek mi? Ne zaman gelecek? Cevaplar yazımızın devamında.

Messiah Konusu Nedir?

Konu , İsa veya İsa’nın reenkarnasyonu olduğunu iddia eden Al-Masih adlı bir adamı konu alıyor. Bu kişi Ortadoğu’da ortaya çıkıyor ve birçok insanı söylediklerine inandırıyor. Etrafında olduğu zamanlarda olan tuhaf, gizemli ve tanrıya benzer şeyler yüzünden birden fazla insan arasında popüler hale geliyor. Adam artık dünya çapında popüler hale geliyor ve bu da kim olduğu konusunda şüphelere yol açıyor. Bu adamın gerçek kimliğini araştırma görevi bir CIA görevlisine veriliyor.

Spekülasyonlar, eğer bir 2. sezon olacaksa, ilk sezon bir uçurumda bitmediği için İsa’nın dönüşüne daha çok odaklanacağını öne sürüyor. Al Masih’in yetkileri olağandışı olduğu için onun hakkında daha fazla soruşturma devam edecek. Bunun dışında Al Masih’in küresel popülaritesi, ona takipçileriyle bağlantı kurma konusunda bir miktar fayda sağlıyor. Takipçilerini nasıl kullanacağı ve hikayenin nereye gideceği sie merak konusu.

Messiah 2.Sezon Oyuncuları

İkinci sezonun olup olmayacağı hayranlar arasında merak konusuyken hangi oyuncuların seriye devam edeceği de merak edilen konulardan. her ne kadar kesin olmasa da dizie oynaması muhtemelen olan oyuncular bunlar.


Mehdi Dehbi – Al- Masih
Tomer Sisley – Aviram Dahan
John Ortiz – Felix Aguero
Melinda Page Hamilton – Anna Aguero
Michelle Monaghan – CIA Grevlisi Eva Geller
Stefanie LaVie – Rebecca Aguero
Sayyid El Alami – Jibril Medina
Jane Adams – Miriam Keneally

Messiah 2.Sezon Fan Teorisi

Mesih hayran kitlesi arasında son zamanlarda oldukça popüler hale gelen bir hayran teorisi var. Bu teori, yalnızca İsa’nın reenkarnasyonu olduğunu iddia eden Al Masih’in adıyla ilgili. Arapçada ”seçilmiş kişi” anlamına gelirken, bir şekilde Hristiyan Arapçasında ”aldatıcı olan bir mesih” anlamına gelir. Teorinin dilbilimle olan ilgisi tartışılamazken, dizinin hikayesiyle de biraz ilgisi olabilir.

Messiah 2.Sezon olacak mı?

Şu anda, Netflix yakın zamanda diziye yeşil sinyal vermeyecek. Yapımıclar bu duruma üzüldüklerini gösteren bir paylaşımda da bulundu. Ancak, potansiyeli ve popülerliği görünce, başka bir dizi-film platformunun diziyi almasının oldukça mümkün olduğunu da söyledi. Ayrıca Netflix hazır olduğunda şovu daha fazla kovalama ihitmali mevcut.

Öyleyse tüm umutları, şansları ve dileklerimizi ikinci sezonun olmasına kullanıyoruz ki yeni bir sezon izleyelim. Herkes ikinci sezonda Mesih’in dönüşünü istiyor. Yapılacak tek şey, açıklanana kadar beklemektir.

Messiah 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!