Michael Keaton Flash Filminde Batman Olacak

Michael Keaton Flash batman

Michael Keaton Flash filminde Batman olacak. 1989 yılında Batman’i canlandıran Keaton, DC sinematik evreni için çekilecek olan The Flash filmi vasıtasıyla Batman rolüne girmeye hazırlanıyor. Aynı filmdeki Thomas Wayne’in Batman olduğu evrende, Batman’e hayat verecek aktörü öğrenmek için buradaki haberimizi okuyabilirsiniz.

Keaton, Tim Burton’un yönettiği 1989 yapımı Batman filminde ve yine aynı yönetmenin bulunduğu 1992 yapımı Batman Geri Dönüyor filminde Batman/Bruce Wayne karakterini canlandırmıştı. Daha sonra film serisi devam etsede Keaton ve Burton seriden ayrılmıştı. O zamandan beri, Batman V Superman: Adalet Şafağı ve Justice League’de görünen Ben Affleck dahil olmak üzere birçok aktör Batman karakterini oynamıştı.

Michael Keaton Flash batman

Michael Keaton Flash Filminde Batman Olarak Yer Alacak

The Flash filmine gelirsek, Warner Bros. Ezra Miller’ı DC sinematik evreni için Barry Allen olarak seçtiğinden beri Flash solo filmi için çalışmalar yapıyor. Bununla birlikte, proje birden fazla kez yönetmen değişikliğine uğradı ve bu durum filmin çıkış tarihinin ertelenmesine neden oldu. En son IT filminin yönetmeni Andy Muschietti, Flash filmini yönetmek için anlaştı ve DC’nin Flashpoint isimli çizgi romanı üzerinden ilerleyeceğini söyledi. Bu hikayede, Barry’nin annesini kurtarmak için zamanda geriye yolculuk etmesini ve bu süreçte tamamen farklı bir alternatif evren yaratmasını izleyeceğiz.

Keaton’un Bruce Wayne’i tekrar canlandırmak istediği için erkenden görüşmelere başlandığı biliniyor. Ancak, henüz oynayıp oynamayacağı kesinleşmedi. Eğer oynayacağı kesinleşirse Keaton, Flash’a 80lerin sonundaki “Batman Geri Dönüyor” filminden bu yana neler olduğunu anlatacak. Bazı detaylara göre Keaton’un Batman’i bir akıl hocası olacak ve eğer Keaton filme Batman olarak geri dönerse Batgirl gibi birçok DC filminde de yer alabilecek.

Michael Keaton Flash batman

Michael Keaton Flash Filminde Batman Olacak başlıklı haberimizin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.