Microsoft, Bazı Kullanıcıları Windows 2004’e Zorluyor

microsoft windows 2004

Microsoft’un olaylı güncellemesi Windows 2004 krizi büyümeye devam ediyor. İddialara göre firma, bazı kullanıcıları güncellemeyi yüklemeye zorluyormuş.

Sizlere daha önce firmanın olaylı işletim sistemi güncellemesinden bahsetmiştik. Güncellemeyi gerçekleştirdikten sonra birçok kullanıcıda sürücü bazında büyük sorunlar oluşmuş, hatta kimi kullanıcılar bilgisayarlarına bile ulaşamamışlardı. Üstüne üstlük yaşanılan sorunları kabul eden ve bilinen bütün sorunların listesini yapan firma, güncellemeyi piyasadan bir süreliğine geri çekme yoluna gitmişti.

microsoft windows 2004

Microsoft, Kullanıcıları Windows 2004 Güncellemesine Zorluyor

Yeni gelen bilgilere göre Microsoft, bazı kullanıcıları Windows 2004 güncellemesine zorlamaya başlamış. İlgili kullanıcılar 2018 yılından beri işletim sistemi yükseltmelerini yapmayan kişileri kapsıyor. Peki nedir bu zorlama olayı? Basitçe firma, arkaplanda ilgili yükseltmeyi sorgusuz sualsiz indirerek bilgisayarları güncelleme yoluna gidiyor. Anlaşılan o ki firma olaylı güncellemesindeki sorunları çözdüğünü düşünüyor, eğer böyle bir düşünceleri olmasa bu yolu izlemezlerdi çünkü.

microsoft windows 2004

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!