Microsoft Build Konferansına Nasıl Katılırım?

Microsoft’un yıllık Build geliştirici konferansı merakle bekleniyor. Bugün şirketin Windows, Office ve bulut duyurularına odaklanacağı bir başlangıç ​​yapıyor. Microsoft genellikle Seattle’da düzenlenen Build’a katılım için geliştiricilerden 2000 Dolar ücret alıyordu ve bu sadece 5 bin kişiye özeldi. Korona Virüs sebebiyle Build’ın bu yıl tamamen çevrimiçi ve herkesin izlemesi için ücretsiz olacağı açıklandı.

Microsoft, bugün 8AM PT / 11AM ET’den başlayarak farklı saat dilimlerinde 48 saatlik kesintisiz Build içeriği yayınlayacak. Ana anahtar notlarını ayarlayabilir, daha sonra tekrar oynatabilir ve günün farklı saatlerinde tekrarlanan birden çok oturuma kaydolabilirsiniz. Yazılım geliştirmeyle veya yalnızca Windows, Office ve daha fazlasıyla ilgili en son haberlerle ilgileniyorsanız, bu sanal konferansa katılmak için ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Microsoft Build’ı nasıl izlerim?

Yapmanız gereken önce kayıt olmak. 604 oturumun tümü Microsoft’un sitesinde yayınlanacak ve kendi saat diliminizde en ilginç oturumlara katılmak için bir zamanlama oluşturabilirsiniz. tam burada.

Microsoft ayrıca Twitch’te canlı kodlama atölyeleri yayınlamaya söz verdi, ancak şirket bunların hangi Twitch kanalında barındırılacağı hakkında henüz bilgi paylaşmadı.

Microsoft Build saat kaçta başlıyor?

İzlemek istiyorsanız, akış 08:00 PT / 11AM ET’de başlar ve 48 saatlik değişen içeriklerle devam edecek.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!