Microsoft Flight Simulator Modları Parayla Satılacak

Microsoft Flight Simulator modları parayla satılabilecek. Eklenti yapımcıları yaptıkları eserleri oyun içinden satabilecek.

Dünyanın birçok farklı noktasından hava limanlarının bulunduğu Flight Simulator’un çıkışına sayılı günler kala, yapımcı stüdyo yapımcılarının üretiği içerikleri oyun içinden diğer oyunculara satabileceğini duyurdu. Oyunda her ne kadar birçok hava limanı ve hava aracı olsa da, bazı eksiklikler mevcut. Bu eksiklikleri kapamak için diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da eklenti yapımcıları devreye giriyor.

Microsoft Flight Simulator Mod

Microsoft Flight Simulator Modlar Oyun İçi Mağazadan Alınabilecek

Yaptığınız eklentileri oyun içinden satmak için öncelikle bir başvuru sürecinden geçmeniz gerekiyor. Eğer başvuru sürecini başarıyla tamamlarsanız, artık oyun için ürettiğiniz içerikleri belirlediğiniz ücret karşılığında diğer oyunculara ulaştırabileceksiniz. Bunun yanında mod yapımcıları ürettikleri içerikleri farklı mecralardan da satabilir. Yani modların sadece oyun içi mağazadan satılması tarzı bir kısıtlama bulunmamakta. Öte yandan bu sistemin diğer oyunları nasıl etkileyeceği de merak konusu. Zira diğer yapımcılar da oyunlarına böyle bir mağaza entegre edip gelirlerini arttırmak isteyebilir. Oyunun kapalı betası 30 Temmuz’da başlayacak ve oyun tam çıkışını 18 Ağustos tarihinde gerçekleştirecek.

Microsoft Flight Simulator Mod

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR