Microsoft Flight Simulator PS5 ve Xbox One X/S için modlandı

Her iki yeni nesil konsolları da görmeye hevesliyseniz ve gerçek çıkış tarihini bekleyemiyorsanız, Microsoft Flight Simulator’a gitmek isteyebilirsiniz. Yakın bir zamanda Microsoft Flight Simulator PS5 ve Xbox One X/S için modlandı. Popüler oyun, artık girişimci bir modlayıcının çabaları sayesinde hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X’in canavar boyutlu sürümlerine ev sahipliği yapıyor.

Reddit kullanıcısı Oh_Gaz, bu hafta başlarında monolitik Xbox Series X’i paylaştı ve dünyayı bir PS5 binasına da tanıtacağına söz verdi.

Söz verdiğimiz gibi, şimdi Sony konsolunun ve Microsoft kitinin 200 metre uzunluğunda yeniden tasarlandığını gördük.

Oh_Gaz, yüksek donanım parçalarının her birini ilgili şirketin genel merkezine yerleştirdi: Xbox Series X’in modeli Microsoft’un kampüsünde Redmond, Washington’daki genel merkezinde, PS5 ise Minato, Tokyo’da bulunuyor. Oh_Gaz, modla ilgili hala ‘birkaç sorun’ olduğunu ve kullanıcının bunları yakında düzeltmeyi umduğunu, böylece modun paketlenip kullanıcılara gönderilebileceğini ve böylece binaların etrafında uçabileceklerini belirtti.

Microsoft Flight Simulator PS5 ve Xbox One X/S için modlandı

Eylül ayında, Microsoft Flight Simulator için oyundaki birkaç özelliği (özellikle Japonya sokaklarında) iyileştiren bir dünya güncellemesinin geldiğini gördük . Simülatör, Microsoft için büyük bir başarı oldu ve hem eleştirmenlerden hem de tüketicilerden övgü dolu yorumlar aldı. Siz bu güncellemeler ve yenilikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR