Minecraft Dungeons İçin İlk Yorumlar Geldi

minecraft dungeons

Minecraft’ın RPG tarzındaki Co-Op oynanış odaklı yan oyunu Minecraft Dungeons için otoriteler tarafından ilk incelemeler geldi.

Gelen bilgilere göre, diğer birçok RPG oyununun aksine, Minecraft Dungeons; daha basit, aksiyon odaklı, class seçimleri bulunmayan, çizgisel bir düzeyde ilerlemeyi tercih etmiş. Dört oyuncuya kadar Co-Op oynanışı destekleyen oyun, açıkça görülüyor ki hedef kitlesini düşük yaşlara çekmiş durumda. Oynanış bazındaki sağladıkları kolaylık da bunun en büyük kanıtı olabilir.

minecraft dungeons

Minecraft Dungeons Hakkında Gelen Yorumlar

Otoriteler, oyunun ortalama bir PRG deneyimi yaşattığını ve fazlasını beklememeniz gerektiğini söylüyorlar. Söylenenlere göre oyun kozmetik düzenlemelere ve özelleştirmeye fazlasıyla yoğunlaşmış. Ayrıca oyun Minecraft evreninden eşyalar ve NPC’ler de barındırıyor. Oyunda, eğer internetiniz yoksa, localhost üzerinden de Co-Op oynama imkanınız var.

Minecraft Dungeouns 26 Mayıs’ta PC, Xbox One, Playstation 4 ve Switch için çıkışını gerçekleştirecek. Daha fazla haber için Otağ‘ın İnstagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!