Minecraft Mağara ve Kayalıklar Güncellemesi Geliyor

Mojang tarafından geliştirilen Minecraft. oyuncular tarafından merakla beklenen güncellemesini sonunda 2021 de getiriyor. Yeni mağara sistemleri ve görsel olarak daha iyi olan uçurumlar.

Minecraft

Minecraft Caves and Cliffs, oyun için yapılan çalışmaların bir güncellemesidir ve keçilerle birlikte her türlü yeni öğeyi içeriyor. Evet, keçiler Minecraft’a Mağaralar ve Uçurumlar güncellemesiyle geliyor ve çok tatlılar.

Minecraft

Minecraft Güncellemesi

Geçtiğimiz gün Minecraft Live Sunumunda duyurulan güncelleme ile birlikte, yeni mağara ve dağ oluşumları, yeni mağara sistemleri alışık olmadığımız yeşil mağaralar geliyor. Unutmadan oyuna resmi olarak keçiler geliyor.

Ayrıca oyuna bir tarih unsuru duygusu ekleyen yepyeni bir arkeoloji sistemi olacak ve mağaralarda yeni kristaller görünce şaşıracağız. Teleskoplar, paketler, sculk sensör bloğu ve Warden adında yeni bir düşman çetesi bizleri bekliyor.

Geçen yıl oyuncular tarafından oylanarak seçilen dağ güncellemesi dağ keçileri ile berabar gelicek. Güncelleme aynı zamanda oyuna yaşlanma unsuru ekleyecek bakır getiriyor. Bu sayede bakır ile yaptığımız yapılar zamanla yeşile dönmeye başlayacak. Biir kova içinde gelen Axolotl adlı başka bir çeteyi de geliyor. Mağarada yaşayan su yaratığı size moblara karşı yaptığınız mücadele de yardımcı olacaktır.

Mağaralar ve kayalıklar güncellemesi 2021 yazında bizlerle olucak. Güncelleme yayınlanana kadar ne tür yenilikler getirileceği şuanlık bilinmiyor.

Daha fazla oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR