Mission Impossible 7 Çekimleri Eylül’de Devam Edecek

Mission Impossible 7 Çekimleri

Mission Impossible 7 çekimleri durdurulmuştu. Koronavirüs sebebiyle tüm filmler ve dizilerin çekimleri bir süreliğine durduruldu desek yeridir. İngiltere’nin film ve dizi endüstrisi için aldığı koronavirüs önlem kararlarından sonra yavaş yavaş bazı çekimler başlamıştı. Mission Impossible 7 çekimleri gibi devasa bütçe, ekip ve birden fazla ülkede çekim yapan bir filmin çekimlerinin başlaması endüstriyi canlandıracaktır.

Mission Impossible 7 Çekimleri
Son Mission: Impossible filminden.

Mission Impossible 7 Çekimlerini Yardımcı Yönetmen Açıkladı

BBC Radio 4’te konuşan filmin Yardımcı Yönetmeni Tommy Gormley “Çekimlere eylülde başlamayı ve planladığımız tüm ülkelere gitmeyi umuyoruz. Çekimlerin büyük bir kısmını İngiltere’de yapacağız.”

Mission: Impossible 7’nin çekimleri şubatın sonuna doğru Venedik’te durdurulmuştu. Sebebi ise o dönemlerde İtalya’nın Koronavirüs pandemisinin merkezi olması ve ülkenin karantinaya alınmasıydı.

Mission Impossible 7 Çekimleri
Son Mission: Impossible filminden.

Gormley, film endüstrisinin her duruma adapte olabileceğini belirterek “Daha önce en zorlu mekânlarda, en zorlu koşullarda çekim yaptık. Eğer iyi hazırlanma fırsatımız olursa her şeye uyum sağlayabiliriz.”

İngiltere Film Komisyonu’nun, Koronavirüs önlemleri kapsamında yayınladığı duyurulardan bir gün sonra konuşan Tommy Gormley önlemleri çok yerinde bulduğunu söyleyerek “Film endüstrisinde çalışan herkes için geri dönmeliyiz. On binlerce insan için. Bunu sağlıklı ve güvenli şekilde yapmalıyız.” dedi.

Mission Impossible 7 Çekimleri
Son Mission: Impossible filminden.

Mission Impossible 7 Çekimleri Eylül’de Devam Edecek adlı haberin sonuna geldik. Daha fazlası için Otağ‘ı ve ayrıca Film sayfamzı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!