Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Listesi – 1

Hepimiz kaliteli fotoğraflar çekinmeyi seviyoruz. Farklı efektler ile sosyal medya hesaplarımızda paylaşılan fotoğrafları daha fazla insanın beğenmesini sağlayabiliriz.

Gerek hazır efektleri kullanarak, gerek ise kendi efektinizi yaratarak daha kaliteli fotoğraflar yapmanıza yardımcı olacak ücretsiz uygulamaları bu içeriğimizde sizler için listeleyeceğiz.

Adobe Lightroom

Mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları listemizin ilk uygulaması Adobe Lightroom. Hem hazır ayarları kullanmanıza, hem de kendi ayarlarınızı yapıp, hazır ayar olarak kaydetmenize yarayacak Adobe’nin bu muhteşem uygulaması, çoğu fotoğrafcının da tercihleri arasında.

Uygulamanın en güzel yanı, diğer kullanıcıların herkese açık olarak paylaştığı hazır ayarları kullanabiliyor ve uygulamanın, fotoğraf düzenleme konusunda kullanıcılara tanıdığı imkanların yüksek olması diyebilirim. Bu listede bizim favorimiz ve sizlere tavsiye ettiğimiz en iyi uygulama diyebiliriz.

Adobe PS Camera

Mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları listemizin ikinci uygulaması ise Adobe PS Camera. Fotoğraf çekerken veya çektikten sonra fotoğraflarınıza farklı efektler, dış çekimlerinizde gökyüzüne bulutlar ve çoğu efektleri ekleyebileceğiniz efsanevi bir Adobe uygulaması.

Örneğin bir yemek fotoğrafı paylaşmak istediğinizde Food moduna geçerek özel efektler ile fotoğrafınızı güzelleştirebilirsiniz. Veyahut bir gökyüzü çekiminde ise gökyünüze bulutlar konumlandırabilirsiniz. Bunlarla birilikte çoğu fotoğraf modunu ücretsiz olarak kullanabilme fırsatı Adobe tarafından sunuluyor.

VSCO

Mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları listemizin üçüncü ve son uygulaması VSCO Cam. Hızlı ve anlık fotoğraf düzenlemek isteyen kullanıcılar için önerebileceğimiz uygulamalardan bir tanesi olan VSCO Cam, ücretsiz 20’den fazla hazır ayar ile hızlı bir şekilde fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Çektiğiniz fotoğrafları ise isterseniz sadece galerinize kaydedebilirsiniz, isterseniz de global VSCO platformunda kendi kullanıcı adınızla paylaşabilirsiniz.

Kaliteli fotoğraf çekmek ve paylaşmak isteyen okuyurlarımız için bu listemizi hazırlamak istedik. Bu uygulamaları ücretiz bir şekilde kullanarak kaliteli fotoğraflar paylaşabilir ve daha fazla beğeniye sahip olabilirsiniz.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR