Modern Love 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Modern Love, hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından son derece olumlu bir yanıtla karşılandı ve kartlarda başka bir sezon olup olmadığını merak ediyorsanız, işte Modern Love 2.Sezon hakkında bildiğimiz her şey!

Modern Love 2.Sezon Ne Zaman?

Bu kadar popülerlik ile Modern Love 2.Sezon merakla bekleyenlerin olması sürpriz değil. Modern Love TV’nin twitter kullanıcı adı ile resmen yenileneceği açıklandı.

Modern Love 1. Sezon prömiyerini 18 Ekim 2019’da Amazon Prime Video‘da yaptı . 30-35 dakika uzunluğundaki çalışma süresine sahip sekiz bölümün tamamı, düştükleri anda hayranlar tarafından yutuldu. Sonuç olarak, ilk sezonun çıkışından bir haftadan kısa bir süre sonra Amazon, 24 Ekim 2019’da ikinci sezon için şovu yeniledi.

Amazon Studios’un başkanı Jennifer Salke, yenilemeyi Variety ile görüştü . “Geçen haftaki ilk çıkışından bu yana, izleyicilerden ‘Modern Aşk’a verilen tepkiler inanılmazdı” dedi. “Çok fazla duygu ve sıcaklığa sahip bir dizi – her bölüm kalbe farklı bir şekilde dokunuyor. Küresel Prime Video müşterilerimize Modern Love dan daha çok güzel romantizm, arkadaşlık ve aile hikayeleri sunabileceğimiz için çok heyecanlıyız. “

Henüz kesin bir tarih belirlenmemiş, ancak ikinci sezonun 2020’de yayınlanacağı bildirildi. Bununla birlikte, COVID-19, dünya çapındaki filmlerin ve TV şovlarının yanı sıra prodüksiyon programını raydan çıkardı. Filmin çekime Eylül 2020’de yeniden başladığı bildirildi. Bu nedenle, büyük olasılıkla Modern Love 2.Sezonun 2021’in başlarında yayınlanması bekleniyor.

Modern Love 2.Sezon Oyuncuları

Modern Love 2.Sezon Oyuncu Kadrosu Hakkında

Modern Love 2.Sezon oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı. Önceki sezonun destansı hikayelerinin yanı sıra dizinin oyuncu kadrosu da izleyenleri hayran bıraktı. Modern Love 1. sezon Dev Patel, Anna Hathaway, Tina Fey, Andy Garcia, Andrew Scott ve Cristin Milioti gibi sinema dünyasının efsanelerini içeriyordu.
Ayrıca Dev Patel, “Komedi Dizisinde En İyi Konuk Oyuncu” kategorisinde Prime-time Emmy Ödülleri 2020’ye aday gösterildi.

Modern Love 2.Sezon Konu: Ne Hakkında Olabilir?

Modern Love Sezon 1, izleyicilerini sevginin farklı cephelerinden geçirdiği duygusal bir roller coaster yolculuğu. Planlanmamış hamileliği ve kapıcısıyla katmanlı dostluğu onu sonsuz olasılıklar içeren yeni bir hayata sürükleyen genç bir kadın (Cristin Milioti); bipolar bozukluktan muzdarip bir avukat (Anne Hathaway) hayatındaki insanlara tutunmak için uğraşan ve onların mücadelelerine izin veren bir avukat (Anne Hathaway); birçok kişinin aşkı bulmasına yardım eden, ancak kendisi eski sevgilisini özleyen bir arkadaşlık sitesi CEO’su (Dev Patel).

Sezon finalinde bu hikayelerin nasıl mutlu bir şekilde birbirine dokunduğuna tanık olmak zirvede bir kiraz. 2. sezonda bu türden sert hikayeler bekleyebiliriz. Yönetmen ve yönetici yapımcıların üstüne şapka takan şovun yazarı Carney, 2. sezondaki görüşlerini açıkladı. “Devam etmek için yeşil ışık verildi. Carney, ‘Modern Love’ seriyi yeni şehirlere ve dünyalara açarken aşk hikayelerini anlatmaya devam etmemiz için harika bir fırsat ” dedi.

“Olasılıklar gerçekten sonsuz. Sonraki mevsimler, bu karmaşık dünyada sevmenin ne anlama geldiğine gerçekten dalabilir ve derinlere inebilir. Diziye katılan herkes için inanılmaz bir haber ve ilerleyen olasılıklarla başımız dönüyor. “

Modern Love 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!