Moonbound Filmi Yurt Dışını Dolaşıyor

Moonbound Filmi

Moonbound filmi hakkında yeni detaylar geldi. Solveig Langeland’ın Stuttgart merkezli yapm şirketi Sola Media, animasyon filmi olan Moonbound’u birçok bölgeye sattı .

Ali Samadi Ahadi’nin 9 milyon dolarlık bütçeyle çektiği film, gelecek yıl yaklaşık 600 sinemada Little Dreams ve Warner Bros. tarafından Almanya ve Avusturya’da gösterime girecek.

Moonbound Filmi

Moonbound Filmi Hakkında Yeni Detaylar:

Film adına Solo Media bazı görüntüler paylaştı.

Şu ana kadar alıcılar arasında Fransa (KMBO), İspanya (Flins & Piniculas), Portekiz (NOS Lusomundo), Macaristan (ADS), Yunanistan (Tanweer), Benelüks (Paradiso), Norveç (Hikaye Anlatma) ve Danimarka (Melek Filmleri) Eski Yugoslavya (MCF), Romanya (IDEA), Baltık (ACME), Polonya (Forum Filmi), Çek Cumhuriyeti ve Slovakya (Forum Filmi), Türkiye (Filmarti), İsrail (Filmhouse) ve Orta Doğu (Körfez Filmleri)

Moonbound Filmi

Filmin hikayesi ise şöyle: Anne, Zoomzeman’ın karısını aramasına yardım ettiği sırada kötü Moon Man tarafından kaçırılır. Peter ise kız kardeşi Anne’i bulabilmek adına ayda gizemli ve büyülü bir yolculuğa çıkması gerekmektedir, bu yolculuk esnasında Star Meadow’da Sandman ile karşılaşır

Moonbound Filmi

Film, güçlü karakterlerinin yanı sıra çeşitli arka plan ve etnik kökenli karakterleri barındırıyor.

Langeland karakterler için “Peter hikayenin tanımlaması ve öğrenmesi kolay kahramanı” dedi, “aynı zamanda cesur küçük kız kardeşi Anne de eşlik ediyor. Bu ikili ile birlikte birçok fantastik detayla birlikte macera dolu hikayesi, aksiyon ve duygu odaklı anlatımı, çok çeşitli karakterlerin etkileşimi tüm izleyici kitleleri için çekici kılıyor. ” dedi.

Moonbound Filmi Yurt Dışını Dolaşıyor adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!