Netflix Daredevil Disney+’a Gelebilir, Marvel İstekli

netflix daredevil disney+

Netflix Daredevil Disney+’a gelebilir. Marvel karakteri MCU’ya almak niyetinde değildi, ancak fanlardan gelen istekler üzerine fikirlerini değiştirdiler.

Marvel ilk başlarda Daredevil, Jessica Jones ve Iron Fist gibi karakterlerinin haklarını Netflix’e vererek dizi yapmalarına müsaade etmişti ancak, Netflix’in hızlı ve engellenemez yükselişinden sonra başlayan, firmaların kendi dijital dizi-film servislerini açma isteği Marvel’i de vurdu. Marvel’in halihazırda bağlı bulunduğu Disney, kendi dijital servisleri Disney+’yı açmak niyetinde. Yeni servislerinde bünyelerinde bulunan her içeriğe yer verecek olan firma, zamanında Netflix’e verdikleri içerikleri de kendi eline almak istiyor.

netflix daredevil disney+

Netflix Daredevil Disney+’da Olabilir

Son gelen iddialara göre Marvel, popüler diziyi kendi ellerine almak niyetinde. Konu hakkında açıklama yapan Charlie Cox, dizinin başrolü, ufukta yeni bir Daredevil gözükmediğini ve ilerleyen günlerde Marvel Sinematik Evreni’ne katılmayı beklemediğini belirtmişti. Hatırlarsanız Netflix, halihazırda planlarında olan iki Marvel dizisini 2019’da ve bir Marvel dizsini de 2018’de iptal etmişti. Esasen gidişat Netflix Marvel Evreni’nin, biz böyle sesleniyoruz, yok olacağı yönünde; ancak her şeye rağmen ufak bir geçiş ihtimali var.

netflix daredevil disney+

Gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz, daha fazlası için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!