Netflix Dizisi Lucifer 6.Sezon Onayı Aldı!

lucifer 6.sezon onayı aldı mı

2016 yılında çıkan, Netflix’in yayın haklarını aldığı ve Tom Ellis‘in başrolünü üstlendiği Lucifer 6.sezon onayı aldı.

Lucifer 6.Sezon Final Mi Olacak?

23 Haziran günü Lucifer’ın resmi twitter hesabı 6.sezonun son sezon olacağını “The devil made us do it.” sloganıyla paylaştı.

Lucifer 6.Sezon Onayı Nasıl Aldı?

Her ne kadar 5.sezonun son sezon olabileceği iddiaları ortaya atılsa da; başrol Tom Ellis ve oyuncu kadrosu 6.sezon için bir anlaşma imzaladıkları ortaya çıktı.

5.sezonun resmi açıklaması; “Lucifer cehennemin efendisi olmaktan sıkılmış ve bunalmıştır, krallığını reddeder ve ışıltılı bir yaşam için Los Angeles’a gelir. Los Angeles’a ve bilgili dedektif Chloe Decker’a yardım eder.”

Lucifer 6.Sezon Onayı

Lucifer’ın çarpıcı 5.sezonunda, bahisler her zamankinden daha yüksek hale gelir. Sırlar açığa çıkacak, sevilen karakterler ölecek ve sonunda beklediğimiz cevapları alacağız.

Lucifer 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin 4. ve 5.sezonunu satın alan Netflix, 6. ve final sezonuna onay verdi. Ayrıca Netflix geçtiğimiz günlerde 5.sezonun 21 Ağustos tarihinde yayınlanacağını duyurdu.

Netflix Dizisi Lucifer 6.Sezon Onayı Aldı! adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!