Netflix Russo Kardeşler’in Yönettiği Filmi Hazırlıyor

Ryan Gosling ve Chris Evans’ın oynayacağı film ortaya çıkıyor. Netflix Russo Kardeşler’in yeni büyük bütçeli gerilim filmi The Grey Man’e büyük para akıtacak.

Film, yazar Mark Greaney’in Gray Man and Court Gentry isimli ktabına dayanıcak. Film birbirlerini avlamaya çalışan Gentry (Gosling) ve Lloyd (Evans) adlı katillere odaklanıcak. Ayrıca, Kaptan Amerika ve Avengers yazarları Christopher Markus ve Stephen McFeely de senaryoya yardımcı oldular.

Netflix Russo Kardeşler

Netflix Russo Kardeşler Neler Söyledi?

Anthony Russo, filmi, yaptığı bir röportajda Kaptan Amerika: Kış Askeri ile karşılaştırdı.

Film, CIA’nın iki farklı versiyonunu temsil eden bu iki büyük aktör arasında ne olabileceğini ve ne yapabileceklerini gösterecek. Kaptan Amerika: Kış Askeri hayranları için, o filmdeki atmosfere daha gerçekçi bir dünya içerisinde hareket ediyoruz diyebilirim.

Anthony Russo

Joe, niyetlerinin risk alarak Netflix’in en büyük bütçeli filmini yapmak olduğunu belirtti. Filmin bütçesinin 200 milyon doalr civarı olacağı tahmin ediliyor. Karşılaştırmak için, The Irishman filminin bütçesi175 milyon dolar, Extraction’ın ise bütçesi 100 milyon doların altındaydı.

Netflix Russo Kardeşler

The Grey Man Ne Zaman Çıkıyor?

Joe film için en iyi platformun Netflix olduğunu söylerken, filmin 2020’nin sonlarında veya 2021’in başlarında çıkmasını planladıklarını söyşedi. Ancak, her şey Covid-19 pandemisine bağlı. Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR