Netflix’te İzlemeye Devam Et Seçeneğini Kaldırma

Son gelen güncellemeyle beraber artık Netflix’te izlemeye devam et seçeneği kaldırılabiliyor. Servis, kullanıcıların yoğun taleplerini kabul etti.

Bildiğiniz üzere servise giriş yaptığınız zaman izleyici hesabı seçmenizin ardından karşınıza çıkan ilk görüntü yarım bırakılan, dizi/filmler oluyor. Kullanıcıların yoğun taleplerini kıramayan firma, ki uzun süre boyunca görmezden gelmeyi seçmişlerdi, sonunda yıllardır beklenen özelliği kendi servislerine entegre etmeyi uygun gördü.

Netflix'te İzlemeye Devam Et Seçeneği

Netflix’te İzlemeye Devam Et Seçeneği Nasıl Kaldırılır

“Kaldığın yerden devam et” uyarısıyla izlediğiniz ve yarım bıraktığınız yapımlar arka arkaya diziliyor. Yeniden giriş yaptığınız ilk an unutmadan devam edebiliyorsunuz. Aslında iyi bir özellik olsa da, çoğu zaman sonlarına gelip kapattığınız yapımlarda bu listeye dahil oluyor ve ana ekran karışabiliyor. Netflix’e gelen yeni bir özellik ile bu listeye dahil olmuş film ve dizileri ana ekrandan kaldırabileceksiniz.

Netflix'te İzlemeye Devam Et Seçeneği

Basit bir özellik olsa dahi, ana ekranınızı temiz tutmanızda, bitmiş ve gerçekten yarım kalmış film ve dizileri ayırmanızda size yardımcı olacak.

Daha fazla haber için Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR