Nicholas Cage Yeni Filmi: Wally’s Wonderland

Başarılı oyuncu Nicholas Cage yeni filmi hakkında detaylar gelmeye başladı. Nicholas Cage’in kötü animatroniklerle savaşan bir hademeyi canlandıracağı yeni gerilim filmi Wally’s Wonderland’e hep birlikte göz atalım.

Filmin direktörü filmi ’85 yapımı Soluk Yüzlü Adam 88 yapımı Killer Klowns from Outer Space’e karşı’ olarak tanımladığını söyledi.

Nicholas Cage Yeni Filmi Wally’s Wonderland Hakkında

Nicholas Cage yeni rolünde korku-gerilim filmi Wally’S Wonderland’de bir hademeyi canlandıracak. Lunaparkta bir iş bulan ve adı olmayan hademe karakterinin geceyi perili animatronik canavarlarla geçirişini izleyeceğiz.

Nicholas Cage Yeni Film Wally's Wonderland

Cage’in yanınds Emily Tosta, Beth Grant, Ric Reitz ve Chris Warner’ı da göreceğiz. G.O. Parson tarafından yazılan Wally’s Wonderland’i Kevin Lewis yönetecek.

Bu projenin başarılı olmasını sağlayabilecek tek kişi Nic Cage. Cage’le çalışacağım için çok heyecanlıyım. Onun Wally ve uyumsuz psikopat çetesi ile karşılaşması için sabırsızlanıyorum.

Kevin Lewis

Cage’in Alternatif Kişiliğini İzleyeceğimiz Yeni Filmi

Hafifçe kurgulanmış ‘The Unbearable Weight of Massive Talent’ filminde alternatif bir kişiliğini canlandıracak. Bu kişilik Tarantino filminde rol almaya çalışırken Meksikalı bir milyarderden 1 milyon dolar ücretli bir iş teklifi gelince gönülsüzce kabul ediyor.

Nicholas Cage Yeni Film Wally's Wonderland

Cage bir röportajında bu rolü canlandırmanın biraz karışık olacağını ancak filmin işteki ilk zamanlarına dayanarak kurgulandığını söyledi. The Unbearable Weight of Massive Talent’ın 19 Mart 2021’de vizyona girmesi planlanırken Wally’s Wonderland için bir çıkış tarihi henüz belirlenmedi.

Nicholas Cage Yeni Filmi: Wally’s Wonderland adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR