Nick Carbero Koronavirüs Sebebiyle Hayatını Kaybetti

Broadway’in yıldızı, ödüllü tiyatro oyuncusu Nick Carbero koronavirüs salgınına yenik düşerek hayatını kaybetti.

Cordero başta bilinç kayıpları, sepsis, kan pıhtıları ve trakeostomi dahil olmak üzere bir dizi sağlık sorunu yaşadı. Bu sıkıntıların sonrasında bir bacağı kesildi. Aylar süren yaşam savaşının sonu maalesef üzücü bir haberle son buldu. Cordero Los Angeles Cedars-Sinai hastanesinde hayata gözlerini yumdu

Nick Carbero Koronavirüs

Nick Carbero Koronavirüs İle Aylardır Savaş Veriyordu

Mart ayının otuzunda konan teşhisten bu yana, 90 günü aşkın bir süredir virüsle mücadele ediyordu. Vefat haberini, Amanda Kloots-Larsen paylaştı.

Amanda: “Nick çok parlak bir insandı. Herkesle arkadaştı, dinlemeyi, yardım etmeyi ve özellikle konuşmayı severdi. İnanılmaz bir aktör ve müzisyendi. Tanrının cennette artık bir meleği daha var” dedi.

Nick Carbero Kimdir?

Tam adı Nicholas Eduardo Alberto Cordero olan Kanadı asıllı tiyatro oyuncusudur. 17 Eylül 1978’de Kanada’da doğdu. 2014 yılında Bullets Over Broadway müzikalinde Cheech rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Müzikal Oyuncusu dalında Tony Awards ve iki dalda Drama Desk ödüllerine aday gösterildi.

2017 yılında kendisi gibi tiyatro oyuncusu olan Amanda Kloots-Larsen ile evlendi. Bir çocuğu vardı.

Nick Carbero Koronavirüs

Nick Carbero Koronavirüs Sebebiyle Hayatını Kaybetti adlı haberin sonuna geldik. Diğer içeriklerimize göz atmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR