Nintendo Switch İçin Daha Fazla Oyun Açıklandı

nintendo switch

Nintendo, Switch Online abonelik hizmetine dört oyun daha eklediğini açıkladı. Nintendo Switch Online, ücretsiz NES ve SNES başlıklarından oluşan bir kütüphane sağlamanın yanı sıra İnternet üzerinden Switch oyunları oynamanıza izin veriyor.

Mayıs için yapılan eklemeler arasında bir NES oyunu ve üç SNES oyunu bulunmaktadır. NES oyunu Tecmo’nun efsanevi aksiyon oyunu Rygar, SNES eklemeleri ise Natsume’nun kült bilim kurgu batı nişancı Wild Guns ve Jaleco’nun havai fişeği Operation Logic Bomb’u içeriyor.

Bu rauntta servise eklenen en dikkat çekici oyun ABD’de hiç yayınlanmayan Panel de Pon. Gunpei Yokoi tarafından tasarlanan klasik bir SNES bulmaca oyunudur, ancak Japonya dışında oyunun adı Tetris Attack ve onun fantezi anime tarzı yerini Nintendo karakterleri Yoshi’s Island.

Panel de Pon’un oyununun Tetris ile ilgisi yok ve formüldeki sonraki dönüşler Puzzle League olarak adlandırıldı; Puzzle League; gibi çeşitli Nintendo özellikleri Pokémon, Animal Crossing ve Dr. Mario hepsi çapraz başlıklarda yer aldı. Panel de Pon’un bu Switch sürümü, Japonya dışındaki çoğu insanın her şeyin nerede başladığını ilk kez görebilecek.

Oyunlar, 20 Mayıs’ta Nintendo Switch platformunda!

Dört oyunun tamamı 20 Mayıs’ta Nintendo Switch Online üzerinden oynanacak. Bu, hizmetteki toplam oyun sayısını 82’ye getirecektir.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.