Nolan’ın Bir Filmi Bu Yaz Fortnite’de Vizyona Girecek

fortnite

Epic Games’in yaptığı değişik çalışmalara bir yenisi daha eklendi; ünlü yönetmen Nolan’ın kült olmuş bir filmi bu yaz Fortnite üzerinden vizyona girecek.

Epic Games marka bilinirliğini arttırmak için değişik yöntemlere başvurmaya devam ediyor. Epic Games Store’de popüler yapımları bedava dağıtmaya devam eden şirket, öncesinde de ünlü oyunları Fortnite üzerinden bir Travis Scott konseri düzenlemişti. Bu gibi etkinliklerin geri dönüşü firmaya oldukça iyi olmuş olacak ki yeni fikirler ortaya atmaya devam ediyorlar.

fortnite tenet

Fortnite Film Vizyona Verecek

Geçtiğimiz günlerde popüler yönetmen ve yapımcı Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet’in fragmanı yayınlanmıştı (Fragmanı sizler için incelediğimizi de hatırlatalım.). Bu yayınlamanın ardından söz konusu fragmanın belirli saatler içerisinde Fornite’de de yayınlanacağı haberlerini almıştık. Epic Games hızını alamamış olacak ki bir Christopher Nolan filmini popüler oyunları üzerinden, sanal bir sinema oluşturarak, vizyona vereceklerini açıkladılar.

Gerçekten ilginç bir reklam yöntemi olan bu etkinlik, bizi heyecana sokmadı desek yalan olur. Çünkü bir önceki etkinlik olan Travis Scott konserinin ne kadar eğlenceli olduğu hala aklımızda. Hangi Nolan filminin yayınlanacağı belirsiz, ancak fanlar 10. yılına özel olarak Inception’un vizyona tekrardan girebileceğini düşünüyor. Bakalım yayınlanacak olan film ne olacak ve etkinlik nasıl geçecek, hep beraber göreceğiz.