Nvidia RTX 3080 Ekran Kartı Kanlı Canlı Görüntülendi

nvidia rtx 3080 ekran kart

Nvidia RTX 3080 ekran kartının görüntüleri internete sızdı. Firmanın yeni 3000 serisi görüntü bileşenleri hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.

Sizlere daha önce AMD’nin yeni RDNA 2 mimarili görüntü bileşenlerinin çıkış tarihi ve detayları hakkında bilgi vermiştik. Bütün bu gelen bilgilerin ışığındaysa şu anda görüntü bileşenleri arenasında lider konumda olan Nvidia’nın 3000 serisi bileşenlerinden bazı görüntüler sızdı. Yeni görüntü bileşenleri, grafik mimarileriyle beraber lider firmanın son teknolojilerine sahip olacak.

nvidia rtx 3080 ekran kart

Nvidia RTX 3080 Ekran Kartı Fotoğraflandı

İlgili görselleri aşağıda ve yukarıda sizlere verdik. Fotoğraflarda bileşenlerin çift fanlı mavi bir kasaya sığdırıldığını görüyoruz, bu görseller firmanın her yeni sürümde sınırlı sayıda piyasaya sürdüğü Founder’s Edition’a ait olabilir. İnternet üzerinde paylaşılan bu görsellerle hareketle, birçok donanım otoritesi fotoğrafların gerçek olma ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu söylüyor. Eğer yeni görüntü bileşenleri vücut bulacak hale kadar gelmişse, yayım tarihleri de yakın demektir. Siz ne dersiniz, sizce yeni Nvidia RTX 3080 ekran kartları çıtayı arşa çıkartabilecek mi?

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!