Off Road Kralı Land Rover Defender Türkiye’de

Yıllardır en çok tercih edilen Off Road araçlarından biri olan Land Rover Defender Türkiye’de. Yeni versiyonuyla beraber araca artık erişebilirsiniz.

1 milyon 30 bin TL’den başlayan fiyatıyla dudak uçuklatan Defender “110” versiyonuyla karşımıza çıkarken bir motor ve dört paket seçeneğini bize sunuyor: D240(Dizel 240 bg) motor; S, SE, HSE ve First Edition.

Land Rover Defender Türkiye
Yeni araç ve kızgın “gözleri”

Uzunca bir süre ülkemizde de üretilen bu efsane modelin en güncel versiyonu, kendine özgü tarzı ve yepyeni tasarımıyla beklemeye değer olmuş. Yeni Land Rover Defender, arazideki yetenekleriyle birlikte şehirde de konfor yaşatacak.

Borusan Otomotiv Jaguar Land Rover Genel Müdürü Cem Uluğtekin

Land Rover Defender Türkiye Pazarında

Yapılan açıklamalara göre ekstrem test prosedürlerine dayanabilecek şekilde tasarlanan ve D7x mimarisi üzerinde kurulan yeni aracın yeni platformu, bağımsız havalı süspansiyonlar ve elektronik diferansiyeller barındırıyor.

Yeni araç opsiyonel 5+2 oturma düzeni ve ikinci sıra koltuklar açıkken bile 1075 litre bagaj hacmiyle çok kişili seyahatler için biçilmiş kaftan. Eğer ikinci sıra koltukları da yatırırsanız size tam 1380 litre bagaj hacmi sunuyor.

Land Rover Defender Türkiye
Yeni araç 900mm derinliğindeki sulardan geçebiliyor.

Diğer içeriklerimize göz atmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR