Oppo 125W Şarj Teknolojisini Sektöre Kazandıracak

Firma, daha öncede bu alanda yaptığı gelişmeleri duyurmuştu. Oppo 125W şarj teknolojisini sektöre kazandırmak ve bir standart haline getirmek niyetinde.

Şu ana kadar 65W’a kadar çıkabilen firma, 15 Temmuz’da bu özellikle beraber 2 katına çıkabileceğini seyircilerine gösterecek. Bu şarj özelliği 4000mAh bir bataryayı yaklaşık 10 dakika içerisinde dolduruyor. Çoğu taşınabilir laptopun 65W güç adaptörü kullandığını ve firmanın gelecekte sunacağı özelliğin bundan daha fazla olduğunu düşündüğümüzde oldukça ilgi çekici hal alıyor.

Oppo 125W Şarj Teknolojisi Üzerine Düşüyor

Bataryaya çok fazla güç yüklemenin bataryanın genel kapasitesini azalttığına dair raporlarda mevcut. Bunun sonucunda müşterilerin çoğunluğu cihazlarını birkaç yıldan fazla tutamaz duruma gelebilir. Bu sorun eminiz ki göz önüne alınmıştır. 15 Temmuz’da yapılacak sunumda; bu teknolojinin telefonun bileşenlerini ısıtarak bozmaması konusunda önlemler de alındığını umuyoruz. Bu önlemlerinde sunum içerisinde anlatılması iyi olacaktır. Çünkü bahsi geçen rakam, bataryada ve adaptörde büyük bir ısıya neden olabilir.

Oppo 125W Şarj Teknoloji

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR