Outlook E-Posta İmzalarına Bulut Desteği Geliyor

outlook e-posta imzalarına bulut desteği

Microsoft, nihayet Windows için Outlook e-posta imzalarına bulut desteği getiriyor. Bu, Outlook kullanıcılarının on yıldan uzun bir süredir talep ettiği bir özellik ve yaklaşık üç yıldır Microsoft’un Windows ve Outlook için en çok talep edilen özellik listesinin başında kalmıştır.

Microsoft başlangıçta Outlook imzaları için bir tür senkronizasyon desteği planladığını eylül ayında kabul etti. Office 365 ve Microsoft 365 aboneleri, Windows için Outlook’ta bulut imza desteğine erişerek aygıtlar arasında tutarlı bir imzaya sahip olabilecekler.

Outlook E-Posta İmzalarına Bulut Desteği Geliyor

Nihayet Outlook E-Posta İmzalarına Bulut Desteği Geliyor

Birçok şirket, aygıtlar arasında dolaşan Outlook imzalarını kullanmak için özel çözümlere başvurmak zorunda kalmıştı. Bu nedenle Microsoft’un bu resmi desteği, kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanacaktır. Ayrıca Microsoft, daha önce Gmail’den aşina olduğumuz Metin Tahmin özelliğini de yakın zamanda sunmayı planlıyor. Bu özellik siz metin yazarken size kelime tahminleri yapacak ve işinizi kolaylaştıracak.

Diğer Otağ içeriklerine göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.