Oyun Konsolları ve Pc için Hitman 3 Duyuruldu

Hitman 3 Duyuruldu

Sony’nin özel etkinliğinde Playstation 5 için Hitman 3 duyuruldu. Ayrıca oyun PS4, Xbox Series X, Xbox one ve PC’ye de geliyor.

Oyunda, Ajan 47 şimdiye kadar en samimi ve profesyonel sözleşmesine katılıyor, özellikle sözleşmesini tamamlamak için Dubai gibi dünya çapında yaratıcı fırsatlarla dolu egzotik ve lüks yerleri seyahat edecek. Ajan 47, Diana 47 ve uzun süredir kayıp arkadaşı Lucas Gray ile güçlerini birleştiriyor. Nihai görevleri Providence ortaklarını ortadan kaldırmaktır. IO Interactive tarafından geliştirilen gizlilik oyunu yakın zamanda Hitman 3 duyuruldu. Oyunun Ocak 2021 de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Hitman 3, Oyuncularına Özgürlük Sunuyor

Oyun geliştiricisi, titizlikle yapılmış ve ayrıntılarıyla bol konuma sahip olan oyun, oyunculara yaptıklara her şeye tepki veren RPG tarzı oyun geliştireceklerini belirtti. Görevleri ilerleme konusunda rakipsiz bir özgürlük sunduklarını söyleyen oyun şirketi, Hitman 2 den Hitman 3’e geçiş yaparak hikayenin ilerlemesini sağlayacaklarını söyledi.

IO Interactive, yayınlanan teaser da Hitman oyun serisinin son oyununu temsil ettiğini doğruladı,

Hitman 3 Duyuruldu

Diğer Otağ içeriklerine göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!