Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020: Kulaklık Tavsiyeleri

Oyuncu Kulaklığı Önerisi 2020: Oyuncu Kulaklığı Tavsiyeleri yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda sizlere her bütçeye uygun donanımları sunacağız.

Daha önce, sizler için, benzer formatta fare listesi de yapmıştık. Yeni listemizle beraber sizlere bir diğer ekipman olan ses donanımları hakkında da yardımcı olmaya karar verdik. Şüphesiz ki rekabetçi yapımlarda, özellikle FPS türünde, sesleri net bir şekilde almak ve gelen seslere göre taktik belirlemek gerçekten çok önemli. Bu noktada, seçeceğiniz ekipmanın kalitesi ve işlevselliği büyük önem kazanıyor.

Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020 Oyuncu Kulaklığı Tavsiyeleri

İyi bir ekipmanın sizin performansınız arşa çıkartabilmesi gibi, aynı şekilde dibe düşürmesi de mümkün. Bu bağlamda, seçeceğiniz donanımların kaliteli ve düzgün çalışıyor olması gerekmekte. Ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik durum ve kur etkilerinden dolayı kaliteli ürünlerin fiyatları ne yazık ki artmakta, öyle ki bir ürünün fiyatı 1-2 hafta içerisinde 2-3 katına kadar daha fazla yükselebiliyor. Bu bağlamda bizler, listemizde fiyat vermeyi uygun görmedik. Listemiz en ucuz üründen en pahalı ürüne doğru ilerlemekte, fiyatlarına kendiniz göz atabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım;

Snopy SN-GX7

Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020 Oyuncu kulaklığı Tavsiyeleri snopy sn-gx7

Oyuncu Kulaklığı Önerisi 2020: Oyuncu Kulaklığı Tavsiyeleri yazımıza Snopy ile başlıyoruz. Bu fiyatlarda gaming ürünlerinin çok nadir bulunduğunu söyleyerek başlayalım. Elbette, ne yazık ki kurlardan dolayı, neredeyse 400 liranın altındaki (Haziran 2020 rakamlarıyla) ses ekipmanlarından pek bir şey beklememek gerekiyor. 2020 yılının kur oynamaları ne yazık ki gaming ürünlerinin fiyatını çok arttırdı. Ancak, listeyi direkt olarak 400 liradan açmanın doğru olmayacağını düşündüğümüz için ilgili ürünü eklemek istedik. Fiyatı ve performansıyla gayet yeterli bir konumda olan ürün, düşük bütçeli kullanıcılar için iyi bir alternatif. Tavsiyemiz ve önerimizdir.

Rampage SN-RX7

Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020 Oyuncu kulaklığı Tavsiyeleri sn-rx7

Eğer bütçenizi bir tık daha arttırabilirseniz önereceğimiz diğer ürün budur. Rampage SN-RX7, SN-GX7 ile kıyaslandığında kullanılabilirlik faktörü olarak oldukça öne çıkıyor. Cihazın kulakları kapatın pedlerinin daha geniş ve daha kaliteli olması, hem beklenenden daha iyi bir ses yalıtımı hem de kulaklara daha az zarar veren bir yapı oluşturmakta. Ayrıca ilgili üründe ledler bulunduğunu da belirtelim.

Rampage RGW9

Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020 Oyuncu kulaklığı Tavsiyeleri rampage rgw9

Bu noktadan sonra artık ufaktan fiyat yükselteceğiz. İlgili kulaklık; sade yapısı, kaliteli mikrofon ve ses seçeneği ile öne çıkıyor. Tasarım çizigisini önceki kulaklıklara nazaran daha sade tutan bu cihazın, USB 7.1 desteği olduğunu da belirtelim. Ses kontrolü ve ufak ledli detayıyla da göze hoş gelen kulaklık, ilgili fiyat bandında tavsiye ettiğimiz ve önerdiğimiz bir ürün.

Logitech G332

Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020 Oyuncu kulaklığı Tavsiyeleri logitech g332

Oyuncu Kulaklığı Önerisi 2020: Oyuncu Kulaklığı Tavsiyeleri yazımızda olmazsa olmaz bir üründü. Yıllardan beri yenilenmesiyle piyasaya tutunan ve 2020 yılına kadar sürekliliğini sürdüren Logitech’in serilerinden bir tanesi ile karşınızdayız. Cihazın kafaya çok iyi oturuşu, pedlerinin rahatlığı, beklenenden daha iyi ses ve mikrofon performansıyla beraber ilgili Logitech ürünü bizim favorilerimiz arasında.

SteelSeries Arctis 1

steelseries arctis 1

SteelSeries hemen hemen her oyuncu ekipmanında kendisini kanıtlamış ve piyasada uzun süredir bulunan bir firma. İlgili model hem kulağa oturuşu hem pedlerinin rahatlığı hem de mikrofon ve ses performansıyla dikkat çekiyor. Özellikle mikrofon performansının olağandan daha iyi olduğunu belirmekte yarar var. Özellikle sade bir tasarıma sahip, performanslı kulaklar arayanlar için iyi bir alternatif.

Logitech G432

logitech g432

G332’nin bir üst modeli olarak göze çarpan bu ürün, hem kullanılabilirlik hem de işlevsellik açısından çok iyi bir alternatif. 7.1’lik bağlantısı ile Sorround Ses teknolojisini destekleyen ürün, ayrıca Logitech’in sunduğu yazılımla da kontrol imkanına sahip. İçerisinde barındırdığı üç boyutlu ses teknolojisiyle, oyunlarda etrafınızda bulunan düşmanları kolayca ayırt edebilirsiniz.

SteelSeries Arctis 3

Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020 Oyuncu kulaklığı Tavsiyeleri steelseries arctis 3

Sade tasarımını koruyan ve kalitesinden ödün vermeyen bu model, 2020 yılının en dikkat çekenlerinden birisi oldu. 2019 edisyonlarının hala piyasada bulunması, kur dalgalanmalarından da fazla etkilenmemesini sağladı. Duruma göre, eğer fiyat konusunda daha üst seviyeye çıkabiliyorsanız, gerçekten güzel bir alternatif.

SteelSeries Arctis 5

Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020 Oyuncu kulaklığı Tavsiyeleri steelseries arctis 5

Bir önceki modeline nazaran en dikkat çekici özelliği, kesinlikle RGB olması. Ancak firma, düşük kaliteli oyuncu ekipmanları gibi, her tarafını RGB ile donatmak yerine sade görüntüsünü korumayı tercih etmiş. 7.1 Sorround Sesi ve çoklu platform uyumluluğuyla dikkat çeken cihaz, hava örgülü kulak pedleri, çift yönlü mikrofonu ve ses kadranıyla dikkat çekiyor. Kesinlikle alacağınıza pişman olmayacağınız ürünlerden bir tanesi.

HyperX Cloud II

hyperx cloud 2

Hi-Fi Özelliği, son derece kaliteli deri yastıkları ve gürültü önleyici mikrofonuyla dikkat çeken HyperX Cloud II tasarım çizgisini de piyasada bulunan birçok üründen ayırmış vaziyette. 7.1 Sorround Ses teknolojisini barındıran cihazın örgülü kablosu olduğunu ve ses kadranının bulunduğun da hatırlatalım. Ayrıca cihazın içinden alternatif kulak pedleri ve ufak çaplı bir ses kartı da çıkmakta.

Logitech G935

logitech g935

Şüphesiz ki Logitech’in en gelişmiş modellerinden birisi, listenin finaline de bu ürünü koymak yakışırdı. Lightsync desteği bulunan ürün; 7.1 Sorround Ses teknolojisi, gürültü engelleme, gürültü hapsetme ve makro tuşları gibi birçok işlevsellik özelliğiyle beraber geliyor. Dayanıklılığı, verdiği muazzam konfor ve tasarımıyla dikkat çeken bu model listemizin en pahalı ve en gelişmiş ürünlerden bir tanesi.

Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020 Oyuncu Kulaklığı Tavsiyeleri Sonuç

Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020: Oyuncu kulaklığı Tavsiyeleri yazımızda Sizler için kalitelerine güvendiğimiz ve her bütçeye uygun cihazları listeledik. Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020: Oyuncu kulaklığı Tavsiyeleri listemizdeki bütün ürünlerin son derece kullanışlı ve iyi performans verdiklerine emin olabilirsiniz. Eğer bir ses cihazı seçimi içerisindeyseniz, Oyuncu Kulaklığı Önerileri 2020: Oyuncu kulaklığı Tavsiyeleri listemizden faydalanarak kendinize en uygun cihazı seçebilirsiniz. Daha fazlası için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edebilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR