Paradox İsveç Sendikalarıyla Anlaşma İmzaladı

paradox isveç sendika

Paradox isveç sendikalarıyla anlaşıldığını ilan etti. Söylediklerine göre, şirket ile çalışanlarının sendikaları arasındaki toplu sözleşmenin tamamlandı.

Paradox ve çalışanları İsveç sendikaları Unionen ve SACO ile bir anlaşma imzaladılar. Anlaşma şartları çalışanların ücret, fayda, sorumluluk gibi kullanılabilirliği üzerinde etkili gözüküyor. Anlaşma İsveç’teki tüm Paradox ofislerinde çalışan çalışanlar için geçerli olacak.

paradox isveç sendika

Paradox İsveç’te Sendikalaşmaya Gitti

İlgili konuyla alakalı Paradox Geliştirme Stüdyosu ve Unionen Union Temsilcisi Mahne Skjæran şunları söyledi:

Bizim büyüklüğümüzdeki bir organizasyonun farklı ihtiyaçları var. Şu anki yapımız büyümeye devam ediyor, haliyle çalışanlarımızın şirketimizi şekillendirmeye değer ve güçlenmiş hissetmeye devam etmesini sağlamak zorundayız. Oyun endüstrisinin İsveçli bir üyesi olarak, ismimizi sendikalaşmayı destekleyen şirketlerin listesine eklemekten gurur duyuyoruz. Anlaşma, herkesin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmesini sağlayacaktır. Tıpkı Paradox‘un kendisi gibi, buradaki sendikalar da son birkaç yılda büyük ölçüde büyüdüler ve giderek daha düzenli hale geldiler. Bu durum, çabalarımızın anlamlı bir değişimle sonuçlandığının açık bir işaretidir. Sendikalarla el ele bu işe imza atabildiğimiz için çok mutluyuz.

Paradox Geliştirme Stüdyosu ve Unionen Union Temsilcisi Magne Skjæran

Paradox her ne kadar oyuncular arasında popüler bir şirket olsa da şu aralar işler iyi gitmiyor, sizce Paradox‘un akıbeti ne olacak?

paradox isveç sendika

Gelişmelere hızla ulaşmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!