Peaky Blinders 6.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilen dizi Peaky Blinders 6.sezon ne zaman yayınlanacak? Devam eden koronavirüs pandemisi sebebiyle iptal edilebilir ya da ertelenebilir mi?

BBC’nin hit drama dizisinin yönetmeni Byrne ekibinin, bu yılın sonlarında ve ya önümüzdeki yılın başlarında dizinin yeni sezon çekimleri için toplanabileceğini söyledi.

Byrne ayrıca Digital Spy’a şunları söyledi:

“2021 yılının Ocak ayında çekimlere başlamış olsak bile Mayıs ve ya Haziran ayına kadar bitirememiş olurduk. Çekimler ve düzenlemeler gibi süreç için en az 6 aya ihtiyacımız var.”

Yönetmen Byrne’ın da belirttiği gibi Peaky Blinders’ın 6. sezonunun yayınlanması 2021 yılının sonlarını veya 2022 yılını bulabilir.

Dizinin yaratıcısı olan Steven Night, serinin resmi web sitesi olan PeakyBlinders.tv ile ilgili gelişmelerden de bahsetti.

Peaky Blinders 6.Sezonu Ne Zaman

Peaky Blinders 6.Sezon Ne Zaman Geliyor

PeakyBlinders.tv stiesindeki bir soru-cevap bölümünde Night, dizinin neden bu kadazr popüler olduğuyla ilgili bir açıklamaya yapmayacağını belirtti. “Milyonlarca dolar harcandığı için popüler” gibi kısa ve net bir cevap vermekten de kaçınmadı.

Steven Night ayrıca şu açıklamalarda bulundu:

“Netflix izleyici rakamlarını açıklamıyor ama bizim verilerimize göre Amerikadaki izleyici kitlesi şaşırtıcı. Diziye kitlenip kalmış durumdalar. Ve senaryoyu yazarken bu kitlenin orda olduğunu bilmek size enerji veriyor.”

Dizinin yönetmeni Byrne dizinin sahnelerini sosyal mesafeye uygun olarak nasıl çekeceklerini de açıkladı:

“İster samimi bir sahne ister bir kavga sahnesi olsun, bu sahneleri nasıl başarıyla çekeceğimiz hakkında gayet iyi bir planımız var.”

Peaky Blinders 6.Sezonu Ne Zaman

Peaky Blinders 6.Sezon ne zaman yayınlanacak sorusunu sizler için irdeledik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR