Peaky Blinders 6.Sezonuna Yeni Karakter Katıldı

Peaky Blinders Yeni Karakter

Dünyaca ünlü Peaky Blinders dizisine yeni karakter katılacağı duyuruldu. Peaky Blinders 6.sezon yeni kadın karakter hakkında duyurulan bilgiler oldukça heyecan verici. Peaky Blinders oyuncu kadrosu güçlenmeye devam ediyor. Gelin karakterimizi beraber inceleyelim:

Peaky Blinders 6.Sezon Yeni Karakter Detayları:

Yönetmen Byrne Peaky Blinders’ın 6. sezonda diziye katılacak yeni kadın karakteri tanıttı. Ayrıca Peaky Blinders yönetmeni Anthony Byrne “Daha önce hiç böyle bir karakter görmemiştim.” açıklamasında bulundu.

Dizinin yeni sezon çekimleri koronavirüs pandemisi sebebiyle durdurulmuştu. Anthony Byrne, Digital Spy’a verdiği röportajda şunları söyledi:

“Yeni kadın karakterimiz harika ve aynı zamanda oldukça karanlık ve gizemli bir karakter. Peaky’de onun gibi bir kadın karakter görmemiştim. Şimdilik size kim olduğunu açıklamayacağım fakat ipucu vermem gerekirse Tommy ile kesinlikle parası için yakınlık kuracak ve ona bir şekilde meydan okuyacak. Düşman olup olmadığı hakkında fikrim yok fakat iyi birisi olacağını düşünmüyorum.”

Peaky Blinders 6.sezon Yeni Karakter

Peaky Blinders 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Byrne sözlerine şu şekilde devam etti:

“Yeni karakter kesinlikle Mosley’e benziyor. Benzer bir ideolojisi var ve bu daha önce söylediğim gibi bu durum herhangi bir karakter için tam bir meydan okuma. Karakterimizin silahları ya da çeteleri yok ama çok tehlikeli bir ideolojisi var. İdeolojiler is virüs gibidir.”

Peaky Blinders 6.sezon Yeni Karakter

Peaky Blinders’ın 5. sezonu epik bir finalle sona erdi ve Byrne yeni sezonun başlangıcının önceki sezonun sonundan devam edeceğini belirtti.

“Göreceğiniz ilk görüntü 5.sezonun finali olacak. Tommy’yi kafasına bir silah dayamış şekilde bulacağız ve o sahneden devam edeceğiz.”

Ayrıca Alfie Solomons’un geri dönüşünü ele aldığımız habere buradan göz atabilirsiniz.

Peaky Blinders 6.Sezon İçin Yeni Karakter Katıldı adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.