Peaky Blinders Senaristi Pişman Olduğunu Açıkladı

Peaky Blinders Senaristi

Peaky Blinders Senaristi Steven Knight, dizide öldürerek pişmanlık duyduğu dört karakteri açıkladı. Öncelikle bu haberin spoilerlı olduğunu söylememiz gerekiyor. Dizide 5 sezon boyunca ölen karakterler arasında Aidan Gillen’in oynadığı Aberama Gold ve Cosmo Jarvis’in oynadığı Barney Thompson da bulunuyor. Steven Knight -az önce bahsettiklerimiz dahil- öldürmekten pişmanlık duyduğu karakterler hakkında konuştu.

Peaky Blinders senaristi “Aberama’yı hayatta tutmalıydım, sadece yaralayabilirdim.” diye itiraf ediyor.

Peaky Blinders Senaristi
Aberama Gold

“Bir de, Barney Thompson var. Keşke onu hayatta tutsaydım. Çünkü Cosmo Jarvis çok iyi bir oyuncu. Diğeri ise Tom Vaughan-Lawlor’un oynadığı Malacki Byrne. Küçük bir rol olsa da işinin üstesinden çok iyi gelmişti. Ama bazen hikayenin devam edebilmesi için bunları yapmanız gerekiyor.  

Peaky Blinders Senaristi
Malecki Bryne, Thomas Shelby

Peaky Blinders Senaristi Tarafından İtiraf Üzerine İtiraf!

Steven Knight ayrıca Sam Neill ile olan bir konuşmasını aktararak, Müfettiş Campbell’in ölümü hakkında bazı detaylar verdi.

“Tommy ile Müfettiş arasındaki mücadeleyi bitirmem gerektiğini düşündüm. Altıncı bölümü yazarken de Sam Neill’e(Müfettiş) senaryo yollayarak söylemek istemedim ve aradım. Bana, ölmek istemiyorum dedi. Ben de düşüneceğimi söyledim. Bir hafta sonra ona, bence bunu yapmalıyız dedim. İnsanları bu noktaya getirip sonra onları öldürmek zorunda kalmak hoş bir şey değil.”

Peaky Blinders Senaristi
Müfettiş Campbell

Peaky Blinders Senaristi Pişman Olduğunu Açıkladı adlı haberin sonuna geldik. Daha fazlası için Otağ‘ı ve ayrıca Dizi sayfamızı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!