Peaky Blinders Yeni Sezon Başlangıcı Nasıl Olacak?

Peaky Blinders yeni sezon başlangıcı hakkında yönetmeni Anthony Byrne bazı bilgiler verdi. 6.sezon hakkındaki detaylar haberimizde sizlerle.

Dizinin 5. yarısının finalinde Thomas Shelby (Cillian Murphy)’yi kafasına silah doğrultmuş bir halde görmüştük.

Yönetmen Byrne Digital Spy’a verdiği röportajda şunları söyledi:

Thomas’ı 5. yarısının finalinde kafasına silah doğrultmuş ve bunalım içinde bir halde bırakmıştık. 6. yarısında göreceğiniz ilk görüntü bu olacak. Sahnenin devamına neler ekleyebileceğimizi düşünüyoruz. Kesinlikle harika olacak.

Byrne aynı zamanda 6. sezonda diziye katılacak bir kadın karakter ile bilgiler de vermişti. İşte Byrne’ın yeni karakter hakkındaki sözleri:

peaky blinders yeni sezon

Peaky Blinders Yeni Sezon Başlangıcı

Diziye katılacak olan karakter çok gizemli ve aynı zamanda bir o kadar da karanlık bir karakter. Onun gibisini görmemiştim. Şuanlık sizlere bu karakteri kimin canlandıracağını söylemeyeceğim. Ama bilmeniz gereken bir şey var ki yeni karakterimiz Thomas ile kesinlikle gücü ve parası için yakınlık kuracak. Temelde ona meydan okuduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle bir kahraman olmayacak ama düşman olup olmadığını bilmiyorum.

Aynı zamanda dizinin yaratıcısı Steven Knight, Thomas Shelby rolü için ilk seçeneğin Cillian Murphy değil Jason Statham olduğunu açıklamıştı.

peaky blinders yeni sezon

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR