PES 2021 Güncelleme Olarak Gelecek

PES 2021 güncelleme olarak raflarda olacak. İlgili yapım yeni bir oyun olmayacak, 2020 için bir güncelleme niteliğinde olarak çıkışını yapacak.

Japon oyun devi Konami, yaptığı açıklama ile PES 2021’yi resmen duyurdu. Fakat yapımın yeni bir oyun olmadığını, yeni sezon için bir paket olacağını söyledi. Serinin 25 yıl dönümü için heyacanlı olduklarını belirten Konami, yapımın daha ucuz olacağını ve çıkışa özel avantajlar ile geleceğini belirtti.

PES 2021 Güncel

PES 2021 Güncellemesi

Yeni nesilin gelmesiyle birlikte seride temiz bir sayfa açmak istediklerini belirten Konami, bunu seneye değil 2022 ile yapacaklarını belirtti. Halihazırda Fox Engine kullanan firma iki sene sonraki oyunları ile birlikte Unreal Engine’e geçeceğini açıkladı. Yeni oyun motoruyla birlikte yeni yüz animasyonları, gerçekçi bir fizik motoru gibi yenilikler bekleniyor. 15 Eylül’de gelecek olan yapım içinde oyuncu, takım bilgilerini ve Euro 2020 değişikliğini içeriyor. Oyun Steam üzerinde ön sipariş için 65 TL, konsollar için ise 134 TL fiyat etiketiyle listelendi.

PES 2021 Güncel

Bu yazımızda PES 2021 ile alakalı önemli gelişmeleri derledik. Bu tarz gelişmelerden haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR