Peter Pan Filminde Jude Law Yer Alacak

Peter Pan filminde Jude Law yer alacak. Yeni uyarlama yapıma ait detaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor.

Jude Law, Disney’in yeni yapımı Peter Pan’da yer alacak olan kötü karakter Captain Hook’u canlandırmak için görüşme halinde.

Yeniden düzenleme olarak planlanan yapım, Disney’in düzenleme çabasında olduğu hikayelerin sonuncusu gibi görünüyor. Jude Law ise bu eser için önemli bir karakter olan Captain Hook için yapımcı şirketle görüşme halinde.

Peter Pan Filmi

Peter Pan Filminde Jude Law Oynayabilir Mi?

Yeni yapım, Peter Pan’ın yeniden başlaması, temel hikayesi ve bütünleşmiş bir anlatıma yer vererek serinin sonuncusu olacak. JM Barrie’nin klasik öyküsü zaten bir Hollywood eseri olarak daha öncesinde izleyiciyle buluşmuştu. Steven Spielberg’in 1991 yılında gişe rekorları kıran örnekleriyle beraber yönetmen Joe Wright, Pan adında 2015 yılında aynı hikayeyle bir yapım daha çıkarmıştı.

Bu film aynı zamanda Lion King ile aynı formatta olup canlı CGI olarak adlandırabileceğimiz gerçek dünyanın içinde yer alan görsel efektlerden oluşacak. Yapım yalnızca görsel efektlerden oluşmuyor.

Peter Pan Filmi

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR