Phil Spencer Mixer Kapatılması Hakkında Konuştu

Phil Spencer Mixer kapatılması hakkında konuştu. Haziran ayında, Microsoft beklenmedik bir şekilde ilgili servisi piyasadan çekmişti. Xbox Patronu sonunda durum hakkında konuştu ve hiçbir pişmanlığı olmadığını dile getirdi.

Phil Spencer Mixer kapat
Xbox Patronu Phil Spencer

Elbette ki büyümesini istediğiniz bir şeyi, büyümesini istediğiniz noktaya getirememek bir hayal kırıklığı. Pişmanlığım yok. Elinizde bulunan bilgilerle verebileceğiniz en iyi kararı verir, elinizden geleni yaparsınız, ve biz yaratıcılığın ön planda olduğu bir sektördeyiz.

Xbox Patronu

Phil Spencer Mixer Kapatılması Üzerine: Microsoft’u Övdü

Xbox Patronu, Microsoft gibi yeni şeyler denemekten korkmayan bir firmayla çalışmaktan gurur duyduğunu belirtti. İlgili canlı yayın servisi, Microsoft onu genç kurucularından 2016 yılında satın aldığında Beam adıyla anılıyordu. Denilene göre, Microsoft, Ninja’ya, sadece ilgili canlı yayın servisinde yayın yapması için $10 milyon gibi yüksek bir meblağ ödemişti. Şimdi de, ilgili canlı yayın servisinin çekilmesinin ardından, Microsoft, Ninja’ya, sözleşme fesih bedeli olarak $30 milyon ödediği konuşuluyor.

Phil Spencer Mixer kapat

Microsoft Mixer Kapatılması haberini sizlere sunduk. Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR