PlayStation 5 DualSense kontrolcüleri teknoloji marketlerinde görüntülendi

Artık PlayStation 5 DualSense kontrolcüleri diğer resmi aksesuarlarla birlikte konsolun önünde gönderileceğini bildiğimize göre, fanlar kutuları ve denetleyicileri dışarıda görmeye başlıyor.

Twitter’da @Destruct, bir Walmart‘ta sergilenen üç denetleyici kutusunu gösteren bir resim yayınladı. Bunları satın alamadılar, çünkü muhtemelen mağaza onları ABD’de resmi aksesuar lansman tarihi olan 30 Ekim’den önce satmayacaktı.

Elbette ki bu ilk olarak yaşanan bir durum değil. Daha önce başka bir Twitter kullanıcısı da yine DualSense kontrolcülerini bir mağazada görmüştü.

PlayStation 5 DualSense kontrolcüleri

PlayStation 5’in henüz satışa sunulmasından önce kontrolcülerinin neden mağazalarda bulunduğuna dair net bir fikrimiz ne yazık ki yok. Tabii ki yukarıdaki görsel ve Tweet, yurtdışında yaşayan bir kullanıcıdan geldi. Türkiye’de PlayStation Türkiye‘nin yeni PS5 için bir tarih vermesiyle birlikte belki yakın zamanda bizler de teknoloji marketlerinde bu tarz şeylerle karşılaşabiliriz.

PlayStation 5’in Türkiye’de çıkış tarihinin ve fiyatının bulunduğu içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla teknoloji haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR