Playstation 5 Etkinliği Haftaya Gerçekleşebilir

playstation 5 etkinliği

Sony, yeni Playstation 5 etkinliği için sonunda bir zaman aralığı verdiği. Bloomberg’in haberine göre etkinliği gelecek hafta gerçekleştirmeyi planlıyorlar.

Microsoft’un Xbox Series X için düzenlediği etkinlikten, her ne kadar memnun kalmış bir kesim olsa da, birçok kullanıcı hayal kırıklığı ile ayrılmıştı. En büyük rakibi Sony’ye yaptığı konferanstan dolayı kendi elleriyle koz veren Microsoft, bu konuda cevabını yakında alacakmış gibi duruyor. Bloomberg’in haberine göre Sony, gelecek hafta bir sunum düzenleme peşinde.

playstation 5 etkinliği

Playstation 5 Etkinliğinde Neler Gösterilecek?

Sizlere daha öncesinden Sony’nin düzenleyecekleri etkinlikte bol bol oyun göstermeyi plandıklarından bahsetmiştik. Bu bağlamda, yeni Playstation 5 etkinliğinden ilk beklentimiz en başta bol bol oyun gösterilmesi. Bunun yanı sıra yeni konsolun tasarımından, farklı özelliklerinden ve geriye uyumluluk seçeneğinin olup olmayacağından da bahsedilmesini ümit ediyoruz.

playstation 5 butonlar

Yeni Playstation 5 sunumunun 2-4 Haziran arasında yapılması bekleniyor. Gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz, bizi takipte kalın.