Playstation 5 Sunumu İçin Tarih Verildi: 4 Haziran

playstation 5 sunum

Sony, Playstation 5 sunumu için sonunda tarih verdi. 4 Haziran’da gerçekleşecek olan sunumda bol bol oyun gösterilmesi bekleniyor.

Sony, yayınladığı bir blog postuyla Playstation 5 sunumunu 4 Haziran’da gerçekleştireceğini açıkladı. Rakibi Microsoft’un Xbox Series X için düzenlediği sunumda yeterince exclusive oyun göstermemesi, Sony’nin etkinliğinde kullanacağı en büyük kozu olacak. Zaten halihazırda planladıkları etkinlikte bol bol oyun göstereceklerini açıklamışlardı. Etkinlikte ayrıca Playstation 5 hakkında da detaylar verilmesi bekleniyor.

playstation 5 sunumu

Playstation 5 Sunumu: Oyunculuğun Geleceği

Oyunculuğun Geleceği adıyla gerçekleşecek sunum hakkında Sony yayınladıkları blog postu üzerinden şunları söyledi:

Playstation 5’e gelecek oyunları sizlere göstermek için çok heyecanlıyız. Playstation 5’e gelecek oyunlar dünyanın dört bir yanındaki inovatif stüdyolar tarafından geliştirildi. Büyükten küçüğe, zorlu ve sıkı çalışmaların sonucu olan bu oyunlar Playstation 5’in donanımını sonuna kadar kullanma potansiyeline sahip.

Jim Ryan, Sont Interactive Entertainment CEO
playstation 5 sunum

Ayrıca sunumda Playstation 5’in teknik özelliklerinin de açıklanacağı duyuruldu. Gelişmeler oldukça sizi haberdar edeceğiz, bizi takipte kalın.