PlayStation 5’in Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Uzun zamandır merakla beklediğimiz PlayStation 5’in Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi PlayStation Türkiye tarafından duyuruldu.

Haziran ayında bir lansman ile tanıtılan PlayStation 5, dünya genelinde oldukça büyük bir ilgi ile karşılandı. Özellikle sosyal medya üzerinde sızdırılan görselleri, lansman ile birlikte tanıtılan oyunlar derken yeni PlayStation’a karşı heyecanımız daha da yükseldi.

PlayStation 5'in Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

1 saat önce PlayStation Türkiye, yeni PlayStation 5’in Türkiye’deki fiyatını ve piyasaya sürülme tarihini resmi olarak duyurdu. Yeni PlayStation 5, Türkiye’de 8.299 TL fiyat etiketine sahip olacak ve 19 Kasım‘da satışa sunulacak.

PlayStation Türkiye: “Tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır; ürünün Türkiye’de satışa sunulacağı tarihteki maliyetlere ve mali yükümlülüklere göre değişiklik gösterebilir.” açıklamalarında bulundu.

Yani henüz duyurulan fiyat net olmamakla birlikte, 19 Kasım’da yeniden fiyatlandırılabilir durumda. PlayStation 5, 19 Kasım’da daha düşük veya daha yüksek bir fiyat etiketiyle satışa sunulabilir.

Daha fazla teknoloji haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR