PlayStation Plus Haziran Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus haziran oyunları

PlayStation Plus haziran oyunları sonunda belli oldu. Üyelere her ay yeni ücretsiz ve indirimli oyunlar sunan Sony, bu ay Battlefront II’yi ve WWII’yi sunuyor.

Ülkemiz de dahil olmak üzere dünyadaki birçok ülkede aktif olarak hizmet veren Sony, PlayStation’a özel fırsatlar sunduğu üyelik hizmeti PS Plus’a dahil olanları memnun etmeye devam ediyor. Bu ay da üyelerini sürprizlerle karşılayan PS Plus’ın Türkiye’deki ücretlendirme politikasına aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

playstation plus haziran oyunları

PlayStation Plus Haziran Oyunları: Star Wars ve Call of Duty

PlayStation Plus haziran oyunları Star Wars ve Call of Duty: WWII oldu. Her ay yepyeni oyunları ücretsiz hale getiren PS Plus, bu ay Star Wars: Battlefront II’yi ve Call of Duty: WWII’i ücretsiz olarak oynama imkanı tanıyacak. Siz de PS Plus’a katılıp her ay yepyeni oyunları deneyimlemek isterseniz bu bağlantıdan üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Call of Duty serisinin 2018’de oyuncularla buluşan oyunu WWII’nin PlayStation Store’daki sayfasına buradan, Star Wars: Battlefront II’nin sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

playstation plus haziran oyunları

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.