Poco M2 Pro Marka Yolunu Mu Değiştirdi?

Poco M2 Pro marka yolunu değiştirmiş olabilir. İlgili marka doğduğunda piyasada bulunan ucuz telefon seçenekleriyle amiral gemisi katili ününe sahipti. Daha sonra çıkardıkları ürün bu ünü taze tutmasına rağmen biraz pahalıydı. Ama artık daha ucuz bir seçenek var.

Poco amiral katili telefonlar çıkartmaya devam ediyor. Firma bunu bize F2 ürünü ile kanıtlamış olsalar da fiyatı biraz yüksekti. X2’ye baktığımızda ise telefonun fiyatı düşük ancak baktığımızda amiral gemisi katili gibi görünmüyordu. Şimdi ise bu ikisinin güçlerini birleştiren bir telefon çıkarmayı planlıyorlar.

poco m2 pro marka yolu

Poco M2 Pro Marka Yolu

Firma artık Redmi telefonlarının daha düşük maliyetli benzerlerini çıkarmaya çalışan bir şirkete mi dönüyor? Çünkü incelediğimizde buna örnek olarak Redmi Note 9S’in elden geçirilerek ilgili cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında F2 pro’nun K30 pro’nun düşük maliyetli versiyonu olduğunu söylemek mümkün.

Ama bu sadece basit bir isim değişikliğinden ibaret değil. Marka, yeni telefonlarında hızlı şarj donanımını yükselterek 33 W’yi desteklerken Redmi Note 9S’de bu durum 18 W.

Böyle birkaç tane daha örnek vermek mümkün ancak asıl merak edilen konu fiyatı. Cihaz önümüzdeki hafta Hindistan’da 14.000 CYN’den başlayan fiyatla satışa sunulacak. X2 ise 17.500 INR civarı olması bekleniyor.

poco m2 pro marka yolu

Gelişmelerden haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalabilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR