Popüler Otomobil Toyota Avalon 2021 Açıklandı

Firma 1994 yılından itibaren piyasaya sürülen aracının yeni modelini duyurdu. Toyota Avalon 2021 açıklandı, serinin beşinci neslinin üretimine başlandı.

Hayatımıza 1994 yılında yer edinen Avalon, Japon otomobil firmasından alınabilecek en lüks ve konforlu sedan özelliğini elinde bulunduruyordu. Araç serisinin beşinci modelini açıklayan firma bazı küçük değişikliklere yer verdi. Yeni modeli ile de otomobil Toyota’nın en lüks ve konforlu aracı olma özelliğini elinde bulundurmaya devam edecek.

Toyota Avalon 2021 Açık

Toyota Avalon 2021 Açıklandı: Peki Neler Sunuyor?

Yıllardır süre gelen dizayn anlayışını bozmayan firma bir takım küçük değişikliklere yer vermiş durumda. Kullanıcıları en çok sevindiren haber ise Avalon’un XSE donanımına “Nightshade Edition” paketi eklenmesi oldu. Yeni araç, “Nightshade Edition”paketinde Metalik Geceyarısı Siyahı, Rüzgar İncisi ve Metalik Gümüş renkleri yer alacak. Şirket, yeni model için iki farklı versiyon üzerinde yoğunlaşmış durumda. XLE ve Limited varyasonları beklenen araçta, ilk kez dört tekerli bir çekiş kurulumuna yer verilecek. Yeni aracın üretimine ise Ağustos ayında başlanması planlanmış durumda ve Eylül ayında bayiliklere ulaşacağına artık kesin gözüyle bakılıyor.

Toyota Avalon 2021 Açık

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR